Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le legalább 5...

Hogyan fogyjak le legalább 5 kg-t pár nap alatt?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok megelégedve a külsőmmel. 167cm magas vagyok és 52kg, de szeretnék leadni minimum 5kg-t, és nem tudom hogy miként tegyem azt.. Volt egy időszak, amikor egy nap nem ettem semmi egyebet, csak egyetlen szelet pirítós kenyeret. Hirtelen lefogytam pár kilót, de azt vettem észre, hogy mostanában nyugodtan tömöm magam éjjel is. Szeptemberig szeretném leadni. Gondolkodtam minden félén, de nem merek semmit bevállalni mások véleménye nélkül. Ezt a szüleimmel és a barátaimmal nem beszélhetem meg, mert szerintük valami baj van a fejemmel, hogy le akarok fogyni... Tudnátok segíteni? Sürgős lenne..
2011. aug. 14. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazuk van a barátaidnak és a szüleidnek. Semmi szükséged fogyásra.
2011. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2011. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha felesleget érzel magadon, az csak azért lehet, mert nem vagy elég feszes és csak alakformálás kellene.
2011. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább izmosíts és formáld magad. Hidd el sokkal jobb lesz utána.
2011. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Igazuk van a többieknek, semmi szükséged a fogyásra 5 kilónyira meg pláne nem!

Inkább kezdj el sportolni, tornázni, és egyél rendszeresen.

2011. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 5 kilót ne fogyj, max 1-2!

47 kiló már kevéske lenne!

2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Segítek.

Ha 5 kilót akarsz fogyni, vágd le a hajad, gyantáztasd le magad mindenhol pucérra, és vakard le a sminked is, aztán nézz tükörbe, de egyenes, sima tükörbe.

2011. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És hogyan izmosítsam a hasam? Mivel állítólag a felülés károsítja a gerincet.. =/
2011. aug. 14. 21:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem 13 évesen nagyon nem kell sminkelni magam, mert nem szeretnék 16 éves koromra 30-nak tűnni, szóval ez felejtős lehetőség. : )
2011. aug. 14. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:

1. az a piritósos ötet hülyeség volt. napi 4-5szöri evés kell.

2. ugye tudod hogy ha 7 nap alatt akarod leadni az víz + felesleges bélsár lesz az az 5 kg? ha ésszerűen csinálod, heti 1 kgot fogyhatsz zsírból.

2011. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!