Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le legalább 5...

Hogyan fogyjak le legalább 5 kg-t pár nap alatt?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok megelégedve a külsőmmel. 167cm magas vagyok és 52kg, de szeretnék leadni minimum 5kg-t, és nem tudom hogy miként tegyem azt.. Volt egy időszak, amikor egy nap nem ettem semmi egyebet, csak egyetlen szelet pirítós kenyeret. Hirtelen lefogytam pár kilót, de azt vettem észre, hogy mostanában nyugodtan tömöm magam éjjel is. Szeptemberig szeretném leadni. Gondolkodtam minden félén, de nem merek semmit bevállalni mások véleménye nélkül. Ezt a szüleimmel és a barátaimmal nem beszélhetem meg, mert szerintük valami baj van a fejemmel, hogy le akarok fogyni... Tudnátok segíteni? Sürgős lenne..
2011. aug. 14. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen felülni, az valóban rossz egy kemény padlón, hasprést kell csinálni.
2011. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
13 éves vagy? Van egy rossz hírem, de lehet, hogy jó, nézőpont kérdése. :) Mellben most kezdesz "erősödni", s hogy ne billenjél fel, ellensúly is lesz hozzá.
2011. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ne lógj tornaóráról
2011. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!