Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlanátok egy...

Milyen diétát ajánlanátok egy 26 éves lánynak, aki trombózist kapott nem túl régen?

Figyelt kérdés
Egész lábat érintő trombózis. Kérem, akinek nincs elég ismerete, hogy értse az összefüggéseket a kérdésemben, inkább ne válaszoljon. Aki érti, köszönöm előre is a választ(okat)!

2013. jún. 28. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
K-vitamin menteset. A K-vitamin ugyanis elősegíti a trombus kialakulását. Spenót, máj. Ezek sók K-vitamint tartalmaznak.
2013. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Itt senki nem orvos, ebből következően senkinek nincs elég ismerete. Keress fel egy dietetikust.
2013. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem kell orvosnak lenni, hogy legyen ilyen dolgokról valakinek ismerete.
2013. jún. 28. 20:08
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt meg végképp nem tudhatod hogy van-e itt orvos vagy sem..
2013. jún. 28. 20:09
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg? Akkor NEKED, aki leginkább érintett vagy a problémában hol vannak az ismereteid???

És ez most nagyon komolyan kérdeztem, a saját érdekedben.

2013. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
De nyugodtan kerüld a spenótot meg a májat, biztos lefogysz tőle.
2013. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tudom amit tudnom kell. Csak kiváncsi voltam hogy ki milyen diétát ajánl, amely azért meg is célozza az erek erősítését, regenerációját. (Nem az újabb trombus kialakulását, azzal nincs gondom, nem történik meg újra) A kialakult károsodást akarom gyógyítani.
2013. jún. 28. 20:13
 8/25 A kérdező kommentje:
Diétáról beszéltem, nem fogyókúráról. Ezt kértem, hogy aki még a kérdést sem érti, inkább hagyjon.
2013. jún. 28. 20:14
 9/25 anonim ***** válasza:

Figyi, ez elég komoly téma ahhoz, hogy orvost kérdezz meg - mert biztosan lehet még rajta rontani. Én, még ha rendesen értenék is hozzá, sem vállalnám be hogy látatlanban adjak bármilyen tanácsot.

Van orvos a családban, ő sem szeret telefonon rendelni, főleg nem olyan dolgokat, amiket látni kell.


Persze ha máshogy gondolod, akkor tehetsz ami szimpatikus, végülis a saját lábad.


Puszi.

2013. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Orvosok ahhoz értenek, hogy a Föld lakosságának nagy része elég közelről megtapasztalja a keringési betegségeket.. és maguk az orvosok sem kivételek.


Kérdező: 1. válaszoló majdnem tök jót írt, csak közben önellentmondásba keveredett. De igen, szóval K és K2 vitamint kell fogyasztani. Tehát vagy olyan szarvasmarhát ölsz le ami füvet eszik és nem tápot, vagy kapszulát eszel. Sajna a tápon nevelt állatok húsa (de még a tejük is) eltérő minőségű a természetes takarmányukon élő állatokétól és például k2 vitaminban szegények. Ami szo.pás nekünk..


De ez csak a kezdet. Konkrétan diéta? Konkrétan: egészséges táplálkozás. Ezt eddig a legérthetőbb módon és következetesen a paleolit táplálkozásban fogalmazták meg. Hajrá.

2013. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!