Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyásom? Mit...

Megállt a fogyásom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt elkezdtem normálisan enni, így 1 év alatt leszaladt rólam 10 kg. Nem mozogtam, és elég plötyi lettem.:(

Már 2 hónapja rendesen fogyózok mozgással mindennel együtt, és az első hónapba lement 2 kg így lettem 64. Húsvétkor 1-et visszaszedtem, és 65 lettem. Április elseje óta rendesen betartok mindent, tornázok, nem bűnözök, és a súlyom nem mozdul.:(

Hogy gyorsítsam fel az anyagcserémet? 10 kg-ot szeretnék még leadni. A szülinapom május 28-án lesz, és úgy terveztem, hogy addigra már 60kg leszek, de ha így haladok, akkor nem.:(

Valaki tud valamit, ami segíthet?


2013. ápr. 24. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tovább kell csökkenteni az étel mennyiségét.
2013. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tartom jó ötletnek. 1200 kcal alatt már nem koplalásnak számít? És így sem eszem meg mindig 1200, van, hogy csak 800-at, 1000-et.
2013. ápr. 24. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkinél előfordul, változtatni kell a diétán, de nem a kalóriamennyiségen, mert azt 1200 alá nem lehet vinni, ha egészséges akarsz maradni...
2013. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor változtatok
2013. ápr. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!