Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyásom! Várjak,...

Megállt a fogyásom! Várjak, vagy szigorítsak?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hét 2-3 napja kezdtem el fogyókúrázni. Az első 8 napban hamar lement rólam 4,6kg, viszont azóta egy dekát sem mozdul a mérleg. Ezt most a stagnálásnak tudhatom be, vagy szigorítanom kellene a diétán? Egyébként most így étkezem: Reggelire egy szendvics teljes kiörlésű zsemlével, ebédre ami van a menzán, de abból is csak fél adagot, és vacsorára általában csirkemellet/salátát. Azon gondolkodom, hogy elhagyom a vacsorát, vagy lecsökkentem, de akkor meg attól félek, hogy egész délután és este szenvedni fogok az éhségtől. Egyelőre még sportolni nem kezdtem el, de az is lehet, hogy az lesz a kulcsa az egésznek. Mit gondoltok erről?
2012. márc. 1. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el mozogni! nekem nagyon sokat segített :) Nálam nem vált be semmilyen diéta, mert képtelen voltam normálisan betartani az összevissza időbeosztásom miatt. Alig sikerült leadnom egy-két kilót azzal, hogy elhagytam a hat óra utáni evészetet, és mindig reggeliztem. Aztán elkezdtem sportolni, és pillanatok alatt elindultak lefelé a kilók :)
2012. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *gin* ***** válasza:
"a zsírszövet víztartalma is változhat, akár összefüggésben azzal, hogy mennyi zsír távozott a zsírsejtekből. A munka teória az, hogy bizonyos mennyiségű elégett zsír helyére víz áramlik a sejtekbe, ami aztán egy idő múlva hirtelen eltávozik. Ennek következtében vannak bizonyos stagnálási időszakok a testsúly és a zsírosság szintjében (vizuálisan is láthatóan), ami aztán képes egyik óráról a másikra (vagy éjszaka) drámaian megváltozni. Nem történik semmi... nem történik semmi... bumm, hirtelen javulás áll be. Tehát a zsírleadás (vagy talán inkább a kinézet javulása) legtöbbször nem lineáris, nem egyenletes folyamat."
2012. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú, gin, nagyon remélem, hogy nálam is ez van amit leírtál. :) Köszönöm a válaszokat! Azért még várom a többi választ is!
2012. márc. 1. 18:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Éééés valóban ez volt! :D A tegnapi súlyomhoz képest ma 3,2 kgal mutatott kevesebbet! Majd kiugrottam a bőrömből. Úgyhogy nem szabad abbahagyni!
2012. márc. 6. 07:48
 5/5 *gin* ***** válasza:
na látod :) én most stagnáltam 67.7-en majdnem egy hétig, erre ma bumm 66.9 :) f.ck yeah :D
2012. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!