Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már több mint 4 hónapja...

Már több mint 4 hónapja edzek, de a fogyás nem indult be. Miért?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, van rajtam úgy 7-8 kiló fölösleg amit le szerettem volna adni. 4 hónap edzés alatt szépen fejlődtem, ez a teljesítményeimben meglátszik eléggé. A fogyás viszont egyszerűen nem indul el, célom az volt, hogy heti 1 kilót fogyok így nem vesztek az izomból sokat. Kerülöm az üdítőket, édességeket, cukros, lisztes dolgokat, persze akarva akaratlanul ritkán megesik, hogy olyat eszek amit nem szabadna, de nem hiszem, hogy ennyi lenne a probléma. Személyre szabott edzéstervet követek.
2013. márc. 31. 18:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
értem, olyan 82-83kg vagyok, de az istenért sem akar lemenni a hasamról, mellemről se sehonnan a fölösleg.
2013. ápr. 1. 11:38
 12/21 anonim ***** válasza:
És hogy néz ki az az étrend?
2013. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nah igen, itt a nagy probléma, hogy pontos 100%-os étrendem nincs, össze-vissz ezeket próbálom betartani amennyire csak tudom: nem eszek se lisztes se cukros kaját, napi 6x étkezem próbálok csak fehérjében dús sovány húst enni és nem nassolok, az üdítőket is hanyagolom csak feles illetve mentes ásványvizet iszok.
2013. ápr. 1. 14:05
 14/21 anonim ***** válasza:

Pedig anélkül nehezen fog menni.

3g/testúlykg fehérje

2g/testsúlykg szénhidrát (addig kell próbálkozni a mennyiséggel amíg heti 1kg be nem áll)

zsír: kb 30g legyen (nem kell pluszban bevinned, sütésnél belekerül akár étolaj formájában.)

Ja rostban gazdag ételeket is egyél napi szinten, különben jön a szorulás.

2013. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
rendben, de honnan kéne tudnom, hogy miben mennyi fehérje/szénhidrát/cukor van?
2013. ápr. 1. 15:22
 16/21 anonim ***** válasza:

Kalóriatáblázatokban benne van.

Íme egy:

[link]

2013. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
értem, és az még mennyit segítene a dolgon ha eljárnék futni ?
2013. ápr. 1. 16:13
 18/21 anonim ***** válasza:
Segít igen, de úgy kell belőni a dolgot hogy aerob tartományban maradj, ez az ajánlott. Magyarul, ne zihálj köpd ki a tüdődet, de érezd hogy erősebben veszed a levegőt a kelleténél és ezt az állapotot folyamatosan tartsd. De a leghangsúlyosabb a kaja, ha ezt nem tartod akkor elmarad a siker.
2013. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Milyen az edzésed pontosan?
2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kizárólag az étrendedben lehet a probléma.
2013. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!