Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már több mint 4 hónapja...

Már több mint 4 hónapja edzek, de a fogyás nem indult be. Miért?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, van rajtam úgy 7-8 kiló fölösleg amit le szerettem volna adni. 4 hónap edzés alatt szépen fejlődtem, ez a teljesítményeimben meglátszik eléggé. A fogyás viszont egyszerűen nem indul el, célom az volt, hogy heti 1 kilót fogyok így nem vesztek az izomból sokat. Kerülöm az üdítőket, édességeket, cukros, lisztes dolgokat, persze akarva akaratlanul ritkán megesik, hogy olyat eszek amit nem szabadna, de nem hiszem, hogy ennyi lenne a probléma. Személyre szabott edzéstervet követek.
2013. márc. 31. 18:51
1 2 3
 1/21 dieta ***** válasza:
Valószínű hibásan tervezted meg a fogyókúrát próbáld ellenőrzés képen újra tervezni.
2013. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A fogyás alapvetően az étrenden múlik és csak mintegy 20 %-ban a különböző mozgásformákon.

Miket eszel? Megfelelő étrenddel be kell, hogy induljon legkésőbb a harmadik héten a fogyás.

2013. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lipton. ***** válasza:
Mint mindenkinek neked is az étrenddel van a probléma
2013. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Centiben sem látszik az eredmény?
2013. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Rossz diéta esetleg, de ha szálkásító diéta elvet követsz akkor csökkenteni kell a jelenlegi szénhidráton 25g/hét és el fog indulni a dolog. ha fejlődtél akkor viszont valószínű hogy egyáltalán nem diétás az étrended.

[link]

2013. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*25g-ot hetente amíg be nem áll az 1kg/hét
2013. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igen, ezekkel a cikkekkel kezdtem el a dolgot. A súlyom lényegtelen, hogy mennyi, nekem csak kinézetre lenne lényeg, és sajna ott se látszik és igen erősödni erősödtem, eléggé látszik a teljesítményemen.
2013. márc. 31. 21:50
 8/21 anonim ***** válasza:
A súlyod igenis számít ha más miatt nem a testsúlykg miatt biztosan, na meg mivel egyszerre tömegnövelés és szálkásítás nincs ezért, ha eredményes vagy a fogyásban mindenképpen csökken a súlyod.
2013. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana a súlyod,ha nem tudod nem is tudhatod a napi kalória mennyiséget amit ehetsz :D
2013. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 poiu ***** válasza:
Ezzel én is így voltam. Kb. 2 hónapig még nőtt is a súlyom. Utána indult be a csökkenés. 7-8 kiló fölösleg miatt nem érdemes aggódnod, edz intenzíven, kicsit növeld a kardiót.
2013. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!