Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bab hizlal? Olvastam egy...

A bab hizlal? Olvastam egy cikket mi szerint zsirt lehet égetni vele, ez igaz?

Figyelt kérdés
"A hüvelyesek rengeteg rostanyagot és növényi fehérjét tartalmaznak. Ásványi anyagaik és a bennük lévő vitaminok hatásosan hozzájárulnak a zsírégetéshez. A bab például glükokinineket tartalmaz, amelyek úgy hatnak, mint az inzulin: csökkentik a vércukorszintet, és segítenek a zsírlebontásban."
2013. márc. 12. 21:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Tőled eddig a fejlövéses ötlet volt a legértelmesebb :D"


Ó, köszönöm, erre gondoltál? ^__^


"Lődd magad fejbe te, kedves kérdező, ha ilyen hülyeségeket tudsz kérdezni. :)))) Olyan, hogy "hizlal" nem létezik. Mértékkel egyed a babot (mondjuk 1 héten 1x) és nem lesz tőle bajod."


Mellesleg értelmes választ is adtam, de te meg ovis módjára inkább sértegetsz. Eszem a zuzádat. Uh-uh-uh.


@( O..O )@

...(__)....

2013. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Affene, elcsúszott a főemlősöm.


@( O..O )@

......(__)

2013. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
LOL :D
2013. ápr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igyekeztem :D
2013. ápr. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

hahaah lol mekkora idióta vagy xd

Te kezdtél el sértegetni engem. :)

De te csak másolgasd itt a kommenteket, meg rajzolgass, ha nincs jobb dolgod, bár senki nem kíváncsi rád :)

2013. ápr. 8. 14:07
 26/28 anonim ***** válasza:

Na most miért mondod, TaplalkozasHarcmuvest legalább jó kedvre derítettem.


És valld be, hogy csak irigy vagy, mert te nem tudsz ilyen aranyos szövegmajmot csinálni XDDDDDDD

2013. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Csigát tudok, csak annak nem láttam túl sok hasznát jelen esetben _@_/" :D
2013. ápr. 8. 17:17
 28/28 Tomcatters válasza:
Nem, nem igazan hizlal a feherbab, ha mertekkel eszed :D Es a vercukorszintet sem emeli, ket fajta szenhidrat van.A lassu, es a gyors felszivodasu szenhidratok :D A bab az a lassan felszivodo szenhidratok csoportjaba tartozik, igy a glikemias indexe rendkivul alacsony, alig emeli meg a vercukorszintet :D Eheted mertekkel , lenyeg, hogy ha fogyni szeretnek kcal deficitbe legyel a nap vegere :D kb 400-500 kcal minusz naponta, az hetente atlagba 0.5-0,6 kg zsirvesztes, ha ennel nagyobba vagy, akkor izomtomeget is fogsz jelentosen veszteni, ami nem jo :D
2018. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!