Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bab hizlal? Olvastam egy...

A bab hizlal? Olvastam egy cikket mi szerint zsirt lehet égetni vele, ez igaz?

Figyelt kérdés
"A hüvelyesek rengeteg rostanyagot és növényi fehérjét tartalmaznak. Ásványi anyagaik és a bennük lévő vitaminok hatásosan hozzájárulnak a zsírégetéshez. A bab például glükokinineket tartalmaz, amelyek úgy hatnak, mint az inzulin: csökkentik a vércukorszintet, és segítenek a zsírlebontásban."
2013. márc. 12. 21:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
fu te de egy idegesítő majom vagym -.-
2013. márc. 21. 09:00
 12/28 anonim ***** válasza:

HEHa?

KI, HOGY, MI?

2013. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"fu te de egy idegesítő majom vagym -.-"


Te meg még helyesen sem tudsz írni, ez az igazán gáz!

2013. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Tegyünk rendet a tények között a logika kedvéért.


A babot zsírégetőnek gondoltad, mert a káposzta is zsírégető. - Csakhogy a bab nem zsírégető, mivel a káposzta sem az.

Az, hogy káposztalevessel lement az úszógumid, még egyáltalán nem bizonyíték arra, hogy a káposzta zsírégető. A folyamat, ami az úszógumi eltűnését eredményezte, az egyszerű kalóriacsökkentés, mivel káposztalevessel bárki kalóriadeficitbe kerül a káposzta alacsony energiaértéke miatt.

2013. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
csak már nem a babról meg a káposztáról van szó, hanem erröl a majomról aki azt se tudja mi a különbség a helyesírás meg a gépelési hiba között
2013. márc. 25. 00:52
 16/28 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség (már elnézést). A bab és a táplálkozás 3milliószor érdekesebb és értelmesebb téma, mint a majmozás és a helyesírás. Persze ha majmokat eszünk.. na az például sokkal inkább hozzájárul a zsírégetéshez és az egészséges anyagcseréhez mint a keményítőben gazdag hüvelyesek.
2013. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"csak már nem a babról meg a káposztáról van szó, hanem erröl a majomról aki azt se tudja mi a különbség a helyesírás meg a gépelési hiba között"


Értelmi szinted rendben van azt látom. Egyenesen nevetséges, ahogy hergeled magad a babod miatt :DDDD


TaplalkozasHarcmuves leírta a tutit, nem is kell tovább ragozni.

2013. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Mindenki eltudta először is olvasni a hozzászólásom ;)

Egyébként meg igaz, hogy ő elmondta a tutit. Tőled eddig a fejlövéses ötlet volt a legértelmesebb :D

2013. ápr. 7. 20:32
 19/28 anonim ***** válasza:

De egyébként meg alkalmanként fogyasztva, kis mennyiségben sem a cukor, sem a rizs, sem a kenyér sem a baba nem fog hízást okozni.

A hangsúly azon van, hogy nagy mennyiségben, rendszeresen fogyasztva igen (nézzünk ki az utcára, és meglátjuk mennyire tud hizlalni a kenyér, cukros üdítők).


Nem akartam beszélgetés, vita helyett veszekedést meg sértegetést.. jó kérdés volt, különböző válaszok érkeztek rá, lehet szerintem érdekességeket tanulni a válaszokból.

2013. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
A cikk meg ott van fent, nem én találtam ki. Bár lehet be kellene másolni ide még egyszer, hogy mindenki feltudja fogni :DDDD
2013. ápr. 7. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!