Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lehető leggyorsabban szeretn...

A lehető leggyorsabban szeretnék fogyni 5kg-ot, de anyagilag nem tehetem meg a giccses fogyókúra módszereket és a napirendembe sajnos nem fér bele a rendszeres testmozgás sem. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit naponta N-szer elmondanak ezen az oldalon. Megfelelő étkezés, életmódváltás a legjobb és mozgás. Bele kell férnie, mert az egészséghez kell mozogni és kész. Nem kellenek órák, de inkább mozgásra legyen időd, mint később orvosi vizsgálatokra és kórházra.
2013. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Koplalással is lehet fogyni. Na persze nem egészséges, de olcsó és hatékony. Annyi a trükk, hogy utána is egy-két hónapig keveset egyél, hogy ne szedd vissza, de utána beáll a szervezeted.
2013. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Giccses módszerek? Azok milyenek?

A rendszeres testmozgás mindenkinek belefér. 30 perccel korábban kell felkelni reggel.

2013. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem munka, tanulás és egy háztartásban vezetése mellett belépést a rendszeres mozgás....
2013. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez komolyan érdekel: Szerinted mi a giccses fogyókúra? És, hogy nem fér bele a testmozgás, ezt nem hiszem el, ez csak kifogás.

Ne egyél vacak kajákat, kenyeret, sütiket és cukros löttyöket. A zöldség meg nem drága, káposztának kilója 140 forint és olcsóbb is lesz ha bejön a tavasz.

2013. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én is kíváncsi vagyok, hogy szerinted mi a giccses fogyókúra.

és ahogy írták: a zöldség sokkal olcsóbb, mint pl a hús, kenyér nélkül lehet élni, víz folyik a csapból...

2013. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként "giccses" májat is kapsz kilóját 400 Ft-ért. Cékla kilója 130 Ft a piacon. Lehet kapni egy csomó egészséges kaját viszonylag olcsón.
2013. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vettem két paradicsomos halkonzervet (255 Ft/db), egy jégsalátát (300), meg két paradicsomot (?, legyen mondjuk 200), és ez kiteszi négy napi ebédemet, tehát 250 Ft/nap az ebéd.

6 db reggelinek való narancs 320 Ft. Idénygyümölcs, és finom. 6 napra elegendő.

Ezek se nem drágák, se nem egzotikusak. Úgyhogy ne a kifogást keresd!

2013. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs munkám, apám lead nekem 20 ezret havonta, mivel én vásárolok be, intézem a dolgokat otthon, abból élünk, mégis 17,5 kilót lefogytam már.

Oda kell figyelni az étkezésre, és bizony mozogni kell.

A mozgás minősége nagyon fontos, nem kell 1-2 órát rászánni naponta az életedből, elég 20-30-40 perc is.


Pl.

http://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg&feature=player_em..

2013. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A giccs a művészetek eszközeit használó, a művészet látszatát keltő, többnyire kereskedelmi természetű és célú alkotás.

...és a fogyókúrában mi a fene?

2013. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!