Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9km tempós séta ér valamit?

9km tempós séta ér valamit?

Figyelt kérdés
picivel több, mint 9km, 1óra 36perc alatt, azaz 5.7km/óra sebességgel. 62kg-s nő esetében ér ez valamit? utána 40perc torna.
2012. márc. 27. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ne hallgass az előttem szólóra. igen, ér. ha heti 3-4x megcsinálod, látszódni fog. a zsírégetés beindul kb fél óra tempós séta után. többet ér így, mintha kocognál, mert azt nem bírod ilyen sokáig gondolom. a torna is ér. ha ezt teszed és figyelsz az étrendedre, nem eszel este semmi hízlalót, és édességet visszafogod meg az olajban sült dolgokat, ezzel szépen le fog menni heti kb 1-1,5 kiló. és formásodik a csípőd. sok sikert és kitartást
2012. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért ne érne?


Másfél óra sétával kb. 300-400 kcal égetsz el, ha gyorsabb tempóban csinálod, gyaloglás szerűen.


Gyaloglást javasolják azoknak is akiknek nagy túlsúlyuk és nem tudnak futni. Utána ha van torna, mégjobb.


De persze a kaján is múlik, mertha rosszul eszel, vagy sokat, akkor hiába égeted a kcalt, futsz, tornázol, gyalogolsz.

2012. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ér, a séta nagyon jó dolog! :)
2012. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Persze, hogy ér! Én is szoktam tempósan sétálni (gyalogolni), szerintem nagyon jó mozgásforma!
2012. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ér : fit leszel , formás , egészséges. DE fogyni biztos nem fogsz tőle egy dekát se.

Az egyik válaszolónak pedig üzenem : Zsírégetés sétától? Életembe nem hallottam még ilyen baromságot.

2013. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Irooonmaaan ***** válasza:
Kedves 5-ös! Szerinted a sétához nem kell energiát használnia a szervezetdnek?
2013. márc. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó : hallottál már az alapanyagcseréről?? Ahhoz is használ a szervezet energiát , hogy pusztán van , létezik. Ahhoz is , hogy lefekszel , felkelsz , ülsz , állsz stb... Ezektől a dolgoktól még sem fogysz. Ha megeszel egy szelet csokit a büdös életben nem fogod lesétálni. Minden a táplálkozáson múlik.
2013. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Irooonmaaan ***** válasza:

Kedves Névtelen utolsó!


Ne félj szerintem ezerszer többet hallottam a dologról, mint Te. Amúgy meg szép öngólt rúgtál, hisz ahogy írod a létezéshez is kell energia, vagyis a sétához is, én meg csak ennyit kérdeztem, hogy szerinted ahhoz nem kell.


Szép estét!

2013. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lezártam a témát , úgy érzem nincs kivel beszélgetnem . De akkor tudod mit , egyél csak amennyit bírsz , és minden este sétálj órákat. Ha érsz el valamilyen eredményt , akkor pedig számolj be róla. Kíváncsian várom. :) Igaz én nem túl sok mindent tudok a fogyókúrákról , de kitűnően ismerem az emberi test működését , de valószínűleg az én tudásom nem ér fel a Tieddel, igyekszem pótolni lemaradásom.
2013. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Irooonmaaan ***** válasza:
Szívesen megbeszélem veled privátban ha szeretnéd. Csak felejtsd el ezt az óvodás sértődős stílust. Én csak tényleg azt nem értem, hogy nem veszed észre, hogy magadnak mondasz ellent?
2013. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!