Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a gyors,...

Mennyire hatásos a gyors, tempós séta?

Figyelt kérdés

65 kg-ról szeretnék 57-58 kg-ra lefogyni.Terhesség után vagyok 4 hónappal.Már nem szoptatok.Odafigyelek mit eszem,de kisbaba mellett nincs sok idöm a rendes sportra.Mivel futni nem szeretek,azt gondoltam hogy akkor kipróbalom a gyors tempós "sétát".Kb 30 percig ment is gond nélkul.És ez jobban bejön mint a futas.De hatásos lesz ez így?Le tudom így adni ezt a pár kiló felesleget?

Vagy ha van jó ötlet szívesen veszem!


2009. jan. 4. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A semminél jobb, mert mozogsz,de attól nem fogsz fogyni egy dekát se
2009. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj fel fokozatosan 60 percre es jo lesz szerintem.

(Tigi)

2009. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de azt írja, nincs sok ideje a sportra, mert ha lenne 60 perce, azzal lehet eredményt elérni, persze!
2009. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne hatásos, kedves első válaszoló? Csake bből sajna oylan másfél, két óra kell! Én nyáron ezzel fogytam nem négy hanem még több kilót! Vannak oylan oldalak(pl body.builder.hu) ahol kiszámíthatod mennyi kcalt égetsz el vele. Számold ki mellé h mennyit eszel meg és emnnyit éget ela szervezeted alapjáraton (ezt mind a fent említett oldalon)! A lényeg h mínuszban jöjj ki és akkor fogyni fogsz. Meg persze az alapanyagcserédnél egy kicsit több kcalt egyél naponta(pár százzal)! Am van egy külföldön elterjed sport, nordic walking a neve. Bottal sétálás. Nézz utána.;)
2009. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrendel hatásos lesz ez a fajta mozgás is egy szintig. Mellette edzőterem látogatása is ajánlot. Heti 2-3x 40 perc edzőtermi mozgás is elég ha nincs elég időd.
2009. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A 3. válaszolónak meg annyi hogy ilyen válasszal nem kellett volna fáradnia....
2009. jan. 4. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!