Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy ösztönözhetném egy...

Hogy ösztönözhetném egy barátnőmet a lefogyásra úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm, akit kb fél éve ismertem meg (szóval nem olyan régi legjobb barátnő még) egy kicsit túlsúlyos, pedig pár évvel előtte nem volt az, csak abba hagyta a mozgást és amiatt. Kedvelem mert nagyon rendes, és tudom sokkal csinosabb és egészségesebb lenne ha lefogyna. De nem tudom, ezt hogyan mondhatnám meg neki... nehogy rossz néven vegye, mert csak neki akarok jót! Köszi!!

2013. jan. 3. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mégis mit mondanál neki? "Kövér vagy. Csinosabb lennél karcsún. Egészségügyi gondjaid lesznek, ha nem változtatsz" Ezeket mind tudja, csak szarik bele, mert egyelőre nincs motivációja. Majd ha már megundorodik a tükörképétől, a sokadik rendezvényre kell "zsákban" mennie csinos ruha helyett, vagy sorban pattintják le a férfiak, akkor magától is észreveszi, hogy nem jó ez így, de ha te mondanád, hát csak felbaszkodná az agyát.
2013. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"felbaszkodná " :DD amúgy házas. De értem... köszi, én se tudom hogy mondhatnám neki :S
2013. jan. 3. 19:05
 3/13 anonim válasza:
89%
Vesd fel az ötletet, hogy eljárhatnátok együtt sportolni pl. tornázni vagy aerobikozni vagy hastáncolni, akkor csinálnátok valamit együtt és ő is mozogna, ennek következtében pedig fogyna is egy kicsit.
2013. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi!
2013. jan. 3. 19:14
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ő is tudja, hogyan néz ki. Hagyd békén!
2013. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
mit tennél ha valaki "barátod" odamenne hozzád és közölné,hogy nem esztétikus a fogsorod,az Alien is szebbet virit a dupla szájjal...a szemeidet meg fésüld össze,mert elég kuszán állnak. És hogy biztosan a te leheletedtől döglöttek ki a dinoszauruszok...a sárga ragyáiddal is kezdhetnél valamit mert már ő érez kényszert ahhoz hogy neked essen papirzsebkendővel...biztos jól esne....
2013. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
most ezt mire írod...? -.-" nem bántani akarom... inkább ne válaszolj...
2013. jan. 3. 20:47
 8/13 Awful11 ***** válasza:
Szerintem menjetek el mind a ketten kondiba, mond meg neki hogy menjen el veled gyúrni! Hasonló lenne az étrendetek is ő lefogyna te pedig izmosodnál.
2013. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jan. 3. 22:50
 10/13 Awful11 ***** válasza:
Ha sikerült meggyőznöd akkor étrendben segíthetek ha akarod.:)
2013. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!