Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg barátnőmet...

Hogyan győzzem meg barátnőmet szépségéről?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb helyen teszem fel a kérdést...


A lényeg: 170 cm, 59-60 kiló.

A hasán van egy kis felesleg. Ugye ezt a részt a legnehezebb leadni. Igyekszik fogyókurás kajákat enni, eljár tornázgatni, de csak nem megy le a hasáról.

Egyszer sikerült, de akkor elég drasztikus fogyizást csinált. Ment le a hasáról, de nagy sajnálatomra máshonnan is.


Nem rég visszajött neki az az 5 kiló és most nagyon nem érzi jól magát a bőrében.

Legutóbb hétvégén vettem észre mikor buli után mentünk haza és láttam rajta h baj van...kiderült, emiatt.


Mindig mondom neki h milyen szép, naponta többször is, és nem csak úgy, hanem őszintén.

De Ő meg azt hajtogatja h nem az.


Már nem tudok neki mit mondani, nem tudok érveket felhozni h nekem tényleg az Ő teste jön be a legjobban (korábban vékony alkatú bnőim voltak) és látom rajta h ez a pár kiló is nagyon letöri.


Hogyan tudnék egy kis önbizalmat csiholni belé, hogyan tudnám bebizonyitani neki h tényleg szép?

(megjegyzés: ha nem vagyok egy buli alkalmával mellette, szinte biztos h páran bepróbálkoznak nála. egyszer 2 percre hagytam ott mig wcre mentem, máris bepróbálkozott egy kiülős helyen egy srác h kér e ropit, ugyh valóban szép lány) De neki pl ez sem elég bizonyiték.


Szóval tippek? köszi!


2012. febr. 27. 21:01
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én pont olyan vagyok, mint a barátnőd.

Nekem is a hasammal van egy kis gondom, bár az csak az utóbbi pár hónapban, de pl. a cicim mindig is zavart, mert elég kicsi.

Hiába mondogatja a barátom, hogy neki úgy tetszem, ahogy vagyok, és nincs velem semmi gond, csinos vagyok stb, ez engem nem vigasztal, magamnak akarok tetszeni, de így nem tetszem, és a cicivel sok mindent nem lehet kezdeni, most hogy híztam pár kilót, az is egy kicsit nagyobb lett, ezért félek, hogy ha le akarnám adni a hasamról azt a kis husit, először a mellemről menne le.


Szerintem azon kívül, amit eddig csináltál, nem sok mindent tehetsz, esetleg járjatok együtt edzeni, csináljátok együtt a diétát (helyes táplálkozást), olyat, amit hosszútávon is be lehet tartani, és így az erőfeszítés a szép alakért nem egy gyötrelem lesz, hanem közös program.


23N

2012. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy,ugyanilyen helyzetben vagyok mint a barátnőd. Amíg ő nem hiszi el magáról hogy jól néz ki,mondhat neki bárki bármit. Esetleg pszichológusnál volt már?
2012. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

pszichológusban nem hisz, elég makacs.

Szerencsére neki egyéb problémája nincs a testével csak a hasa. Mármint szerintem, ugyanis Ő szeretne a combjából fenekéből is leadni, pedig nekem pont Ő az a határ, ami alatt már nem nagyon lennék egy nővel, hacsak a testről van szó, és most leginkább itt ez a lényeg most.


az lenne a cél hogy együtt eljárjunk edzeni, de sajna külön lakunk, csak hétvégén találkozunk igy elég nehéz.

Ma eldöntötte hogy hozzákezd a drasztikus-nem eszik diétához. Hiába volt ebből vita h a melléből is fogyott, ugy látszik ez nem hatja meg csak az a kis pocak...


annyira nem értem ezt. Ha nekem jó igy és vannak sokkal sokkal csunyább, dagadtabb nők a strandon akkor miért pont az a kis hasa érdekli? Persze nem csak Őt, hanem ugy általában a nőket.

Rajtam is sok dolog van ami zavar, de barátnőm szerint rosszul látom, igy én nem is törtetem annyira magam. Ő miért nem tud igy gondolkodni?


hajjajj...

nehéz dolgok ezek...pedig ha tudná h lesznek még nehezebb dolgok is... :)


hát akkor megvárom a fogyi végét...köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 27. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni meggyőzni, sajnos...


A kérdésedből arra tippelek, hogy elég fiatalok vagytok (legalábbis az alapján, hogy bepróbálkozott valaki ropival :D ez elég vicces). És ez bizony megmérgezheti a kapcsolatot, mert egy lány aki nem tartja magát szépnek az ne is várja el mástól se hogy annak tartsa. Tudom nem szép dolog ilyet mondani, de ez az igazság. Te viszont egy idő után meg fogod unni, hogy állandóan győzködni kell.

2012. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

26 éves, bár még mostanában is elkérik a személyiét.

Épp ezért valóban vicces a ropis dolog én is csak nevettem rajta :)

másfél év után még mindig szeretem annyira h emiatt ne legyen szakitás a részemről, pláne miután már megkértem a kezét :)

2012. febr. 28. 00:09
 6/7 *gin* ***** válasza:

áh, látom már ez általános probléma :) üdvözlöm a viszonylag oké vagyok de a hasam fujj klubban a barátnődet is :D


ha nincs már rajta felesleg, akkor meglehet, hogy a hasizmai nem elég edzettek, ezért amint eszik valamit, azonnal kidülled a hasa. nekem diéta mellé erre a problémára tanácsoltak minden napra hasprést és lábemelést, annyit, amennyit csak bírok. Nem egészen 1 hete csinálom, és látom a változást :) Kezdenek körvonalazódni a hasizmaim, és egy-egy étkezés alkalmával már nem dülled annyira előre :)

2012. febr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló! :)


nagyon örülök a válaszodnak. ha nem is mutatom meg neki de megjegyzem majd ezt a megoldást.

engem nem zavar h belépett a klubba. Remélem ez jó lesz neki is koplalás helyett, ugyanis valóban ha teleeszi magát akkor zavarja h ugy néz ki mint egy "hordó"-állitása szerint :) és ez az 1 hét igencsak biztató!


Akkor kitartás Neked is!

mégegyszer köszi!

2012. febr. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!