Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a barátnőmet, hogy ne csinálja végig a bécsi diétát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Barátnőm most nagyon fellelkesült a bécsi diéta iránt, ami azt igéri, hogy 2 hét alatt 10 kilóval leszünk könnyebbek általa. Próbáltam meggyőzni, hogy így csak árt magának, ugyanis kiéhezteti a szervezetét, s a leadott 10 kiló után 15 fog visszajönni, ha nem több. De hajthatatlan. Azt mondja, hogy neki nincs türelme étkezési naplót vezetni és a kalóriákat számolni. (Én így fogytam le 10 kilót több hónap alatt.) Szeretném vele megértetni, hogy másképpen nemigen megy, ha tartós eredményre vágyik, s nem szeretné, hogy a rövid távú siker visszaüssön.


Help!!!

2012. dec. 14. 17:28
 2/7 anonim ***** válasza:
majd mikor korhazba kerul észreveszi h rosszul csinalta...amugy meg úgyse bírja ki, szervezet nem hagyja magat éheztetni, feladja egy nap utan.
2012. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, aki hülye az majd saját kárán megtapasztalja hogy nem is olyan jó ez.
2012. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 4. napja csinálja...
2012. dec. 14. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
és hiszel is neki h betartja,, ne már..koplalni nem lehet, egyszeruen a szervezet nem engedi, vagyis elhizott szervezet nem engedi...!!!
2012. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem mi is ez a diéta, hát az ilyen f*sszopókat lekéne lőni aki ilyet kitalál.

Aki meg azt hiszi hogy ez jó az meg meg is érdemli, mert nem túl sok észre utal, remélhetőleg észhez tér majd valamikor a barátnőd és utána néz hogy is működik az emberi szervezet, de nem ilyen nők lapja és hasonló színvonalú szenny magazinokból...

2012. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos szépen szétba...ta azóta, ezzel, az anyagcseréjét a barátnőd.
2012. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!