Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmés fogyás: ismeri valaki?...

Elmés fogyás: ismeri valaki? Volt valaki náluk?

Figyelt kérdés
www.elmesfogyas.hu

2012. aug. 6. 12:10
 1/7 Szoondiii ***** válasza:
41%

én fogyasztok kézrátétellel, 5000 forintért mellette néhány táplálkozási irányt adok amit tartani kell...

Ne légy már hiszékeny!

2012. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes kommentet, ebből még vagy 100at szeretnék.

Mivel nem tudom, hogy ez pontosan miről szól, ezért kérdeztem itt, hogy volt-e valaki. Az agykontroll és társai nem hülyeség, nem azonos a TV2-ős hajnali EZO TV-vel. Persze lehet, hogy az említett módszer az, de ezt csak az tudná elmondani, aki volt náluk.


Én hasonló módszerrel szoktam le a dohányzásról 10 év után, amolyan "minden a fejben dől el" alapon, egy hangoskönyv meghallgatásával. Ezért is hiszek azóta ezekben a módszerekben még inkább. Addig inkább csak elfogadtam.


Szóval továbbra is várok értelmes válaszokat. Köszönöm

2012. aug. 6. 20:59
 3/7 Szoondiii ***** válasza:

A dohányzásról úgy szoktál le, hogy nem gyújtottál rá.. Igen, a fejedben dőlt el.


Lefogyni is úgy fogsz, ha végre elhatározod, hogy emberi ételt eszel (hús, zöldség, olajos magvak, gyümölcs) és nem kenyeret, gabonás cukros tejes limlomot. Az ember nem szénhidrát használatra fejlődött ki, és igen a hagyományos nyugati táplálkozással beteg, zsíros testünk lesz. Ha a fejedben ezt helyre rakod, akkor hónapok alatt már jobban leszel, fogysz stb. mint egy egészséges ember.


Végül is igazad volt..

2012. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
egy ismerősöm nemrég elvégezte a kurzust. azt mesélte, nem agykontroll-szerű, hanem olyan gyakorlatokat tanultak, amik segítenek a saját énkép, önkép, és ennek köszönhetően a testsúly megváltoztatásában
2012. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És neki bevált?
2012. aug. 9. 23:11
 6/7 Szoondiii ***** válasza:

ezt nem fogjuk megtudni..


miért nem esztek.. normálisan? valóban, a hús és a zöldség nem olcsó, de egyelőre ez az, amivel jól nézhetsz ki (egészséges lehetsz), és igen.. ez az amivel egészséges lehetsz.

2012. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Normálisan eszem és járok futni és bicajozni is. Ettől még imádom a csokit, mindent, ami édes, mindent, ami liszt, és mindent, ami éjfélkor pizza :D

Persze igyekszem ezekről lemondani, de nem mindig sikerül. Jobb lenne, ha valamilyen módszerrel (nem varázslás és telefonos energiaátadás) az agyamban tudatosíthatnám, hogy nekem ezekre nincs szükségem.


A dohányzást azért hoztam fel példának, mert arról hasonlóképpen szoktam le. Persze, az eredmény ugyanaz: nem dohányzom. Csak nem mindegy, hogy nekem már az első percben (mikor már nem voltam dohányos:) ) sem hiányzott, nem remegtem azon, hogy de rágyújtanék (10 év után!). Nem mindegy, hogy így szokom le, vagy még évekig rágom a körmöm, tapasztom a tapaszt és percenként számolom, hogy már mióta is nem dohányzom.

És ezt csak annak köszönhetem, hogy egy könyv segítségével az agyam "tudta", hogy ez neki nem kell.


Csupán arra gondoltam, hogy ha ez is erről szól, útmutatást ad, csak a fogyással kapcsolatban, akkor megpróbálnám.

2012. aug. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!