Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni edzésterve...

Valaki tud segíteni edzéstervet készíteni?

Figyelt kérdés

Szóval, sok helyen szétnéztem, és mindenki azt kérdezi, hogy kevesebb evéssel, vagy sport nélkül. Én pont a sportot választottam, de ki is fejtem.

Az étrendemen annyit változtatnék, hogy hanyagolom a napi két liter üdítőt, a többi maradna, mert így is annyit eszek kb. mint egy macska. Az ételeken meg azért is nem, mert borzasztó válogatós vagyok, nincs az az isten, hogy én a káposztát és a krémleveseket megegyem. Egyébként, a hústól is távoltartom magamat, a chipstől meg főként. xD Tésztás vagyok.

A baj ott kezdődik, hogy egyáltalán nem sportolok. Tudna valakie egy edzéstervet mondani, amihez nem kell kilomtereket lefutni, és nem kell gépeket venni? Olyat, amit egy hálószobában meg lehet csinálni. Guggolás, meg hasonlók.

Nem csak különöképen fogyni szeretnék úgy 5-6 kilót (többet nem, nem akarok csontváz lenni!), hanem amivel feszesíteni is lehet, meg mozgásban tartani a testet, hogy ne essünk össze már 1 kilométer futás után.

Óh, a kérdést megelőzve. Kinek is kéne segíteni: lány, 15 év, 162 cm, 58 kiló. (a nyár elején 54 voltam, szóval +4 kiló egy hónap alatt...)



2012. aug. 5. 19:55
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Szerintem próbáld ki Rubint Réka valamelyik fitnesz dvdjét. Nagyon jók és tényleg beválik, nem csak a levegőbe beszél!!!

2012. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Ez kell neked!

2012. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Én is kb. veled egykorú lány vagyok, nem mondom én is felszedtem a nyár alatt pár kilót, azt javaslom sportolj rendszeresen, amíg tart a nyár otthon csinálj aerobik gyakorlatokat (google a legjobb barát :D ), ősztől pedig heti 2x járj valamilyen sportra, akár a sulidban délután, akár valami kerületi egyesülethez. Én is ezt csinálom, ősztől akrobatikus rock'n'roll-ra fogok járni.

Hajrá :D

2012. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Első: minden féle képpen megnézem majd ^^ Legalábbis ha fent van neten

Második: mondtam, hogy nem az étrenemen szeretnék változtatni. na meg, ahogy olvastam, én enm is tudok naponta 6-8X enni! o.O 2 a max...

Harmadik. igen, a sulinél én is gondoltam rá. Sajnos max a röplabda ami olyan, hogy na menne is. xD Inkább sulin kívül vennék részt aerobikban vagy hasonlóban, csak azt nem tudom, hogy Mezőkövesden hol fogok olyat találni... Még enem ismerem a várost, pedig oda fogok jűrni szeptembertől

2012. aug. 6. 14:27
 5/8 anonim válasza:

Nem szeretnék kötözködni, de a 6-8 evés nem azt jelenti, hogy minden alkalommal 3 fogást kell benyalnod, hanem sokszor keveset. A 2 étkezés éppen az ellenkezőjét fogja kiváltani, mint amit szeretnél. Minél kevesebbet, kevesebbszer eszel annál többet fog elraktározni a tested.

Ha tényleg csak ilyen keveset tudsz megenni, akkor azt a keveset oszd szét 5 felé. Már azzal is sokat elérhetsz.

A mozgáshoz én ezt a csajszit ajánlom: http://www.youtube.com/user/TiffanyRotheWorkouts/videos

Csinálj meg a videói közül 3-at naponta :)

2012. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A videót megnézem :)

De az evést nem tudnám öt felé osztani, met nincs is mit szétosztani. Tényleg nagyon keveset eszek.

2012. aug. 8. 11:52
 7/8 anonim válasza:

Az nem jó, ha nagyon keveset eszel! Reggel többet kell enni, mert akkor majdnem egész napra kapsz energiát, délben normális "emberi" adagot, este meg ha nagyon éhes vagy gyümölcsöt, de pl. én sem szoktam mindig vacsorázni, és nasizni sem kéne. Egyébként pedig ha erre figyelsz, nem lesz gond. Ne lógj a mérlegen, mert az alatt az idő alatt, amíg méred magad, tornázhatnál mondjuk.

Huh, ez olyan, mintha magamnak írtam volna :DD

Sorstárs :)))

És még valami: ha elolvastad ezt az üzenetet, az azt jelenti, hogy most is a gép előtt görnyedsz, tehát sipirc kifelé, inkább menj biciklizni, de az is elég, ha friss levegőt szívsz! :DDD

2012. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát, este, hajlan, hromnegyed egykor nem fogok biciklizni, főleg, hogy nem is tudok. (nem kell nevetni, sosem volt, akitől megtanulhattam volna) Amúgy nem lógok sokat a mérlegen xD

Ééés... Reggelizni nem szoktam, ebéd emberi adag, már aha leszámítjuk, hogy másodikat sosem tudok enni, valamint a vacsorám általában 2 darab barack, vagy egy alma, vagy hasonló. Nagy gyümölcsös vagyok. *w*

2012. aug. 11. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!