Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek honnan indult meg a...

Kinek honnan indult meg a fogyás először? Más is járt úgy, hogy elsőnek a lába lett vékony?

Figyelt kérdés

Nagyon bosszantó,hogy elsőnek a lábam lesz vékony.. Mióta fogyózom többen is megjegyezték,hogy nagyon vékony lett a lábam...

Bár picit még lötyög belül a combom,de se a hasam (ami a fő gond), se az úszógumim ,se a felsőkarom nem mutat fogyást eddíg.. Kilóban is mentem le kb 5 kilót Futok napi 5-6 km-t, pár napja pedig rászoktam a has tornára is, hát,ha megindul a hasam is.. Emellett figyelek a kajára...


Szóval másnak is volt így,hogy eleinte láb és utána más??? :(

Hiába a genetika, elég idétlen,hogy pipa lábak és nagy has stb...

21L, 173 cm/73 kg



2012. aug. 5. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hali


Érdekes módon én az első 10kg-t észre sem vettem a testemen.

Finnországban voltam 1 hónapig és ott ugye nem volt a szobámban mérleg.

Amikor hazajöttem rá kb 2 napra kíváncsiságból ráálltam a mérlegre ,hogy megtudjam mennyit híztam. Ugyanis ott állandóan zabáltam,de komolyan.. A reggeli ilyen 4 szelet teljes kiörlésű kenyér féleség volt ami egy kis gofrira hasonlít vastagságában a fele. Ebédre menza kaja: 1 pohár tej 1 szelet vajas kenyér 1 gyümölcs 1 nagy adag főétel illetve saláta deszert....Vacsorára szintén vagy 3 szelet olyan kenyér..


Nagy nehezen felálltam a mérlegre és nagy csodálkozva láttam ,hogy 10kg lement.

Azóta mióta megindúlt olyan 23kg-t adtam le és igen észrevettem ,hogy a lábam vékonyodott a nadrágok közel sem feszülnek. Van olyan nadrágom amibe másfélszer beleférnék:))

Remélem lassan megindul a többi részen is a fogyás. Még legalább 10 ,de inkább 20 kg a cél.


21/f 180cm/110kg

2012. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez genetikailag van kódolva... én a lábamról szeretnék fogyni, de nagyon, de az alkatomból kifolyólag deréktól felfele vékonyodtam le nagyon, a fenekem, csípőm, combom még mindig nagyon hájas, 4 hónap után kezdtek csak el fogyogatni... ezzel nem igazán lehet mit tenni...
2012. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!