Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy vékonyabb...

Hogyan érjem el hogy vékonyabbak legyenek a lábaim? A sporttól csak még vastagabbak lettek.

Figyelt kérdés
18/L vagyok, 164cm és 48 kg, szóval fogyni nem nagyon szeretnék már, maximum 45 kg-ig. Viszont hiába tűnik kevésnek a súlyom, a lábaim túl vastagok az alkatomhoz, ezt már mások is megjegyezték. Nagyon sokáig lovagoltam, gondolom emiatt is, de már 2 éve abbahagytam, fogytam rengeteget, a hasam is szép lett, de egyszerűen a combjaim a vádlim és a bokám undorító vastag :( Annyi mindent próbáltam már, valakinek nincs rá bevált módszere?

2012. júl. 12. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez alkati kérdés! Nem mindent lehet megváltoztatni és nem is érdemes! Sokan az ilyen alkatú lányokat szeretik! Ettől még gyönyörű lehetsz! Tényleg! Másokkal pedig ne foglalkozz!
2012. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a vékony lábú csajokat! És nem egyedül vagyok így!
2012. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért is lett vastagabb, mert izmosodott! Nagyon szép lábiod lehetnek :)
2012. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elárulod, hogy mennyi az annyi?

Combod, vádlid centiben?


Kíváncsi lennék, hogy mit tartasz vastagnak, mivel nekem is hasonló alkatom van.

2012. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gyönyörű? Na ne vicceljetek, olyan mintha tuskókon járnék, a vádlim majdnem olyan vastag mint a combom-.-
2012. júl. 12. 13:08
 6/17 A kérdező kommentje:

Akkor centizek: a bokám 21,5cm, a vádlim a legvastagabb részen 33cm, a combom térd fölött 37cm, a legvastagabb részen:51,5 cm.

Hogy legyen mihez hasonlítani: a derekam kereken 60! szóval ha ahhoz nézzük akkor katasztrófa :(

2012. júl. 12. 13:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy katasztrófa! NEM csak ez számít, tényleg! Hidd el, hogy sokkal boldogtalanabbak lehetnek a csúcs szépnek hitt csajok, vagy a kikent-kifent plázacicák! Így is tetszhetsz sokaknak! Valóban!
2012. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van barátom, igazából nem érdekel mások véleménye, én magamnak szeretnék megfelelni.
2012. júl. 12. 13:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Sok nyujtas segithet, es ne eroltesd magad tul ami a sportot illeti. Amikor sokat sportolok (tul sokat) valahogy mindig nagyobbnak erzem magam. Tarts egy kis dietat, vagy igyal enyhen vizhajto teakat (minden tea az vagy erosebb). nehez megmondani mit csinalj, talan ha egy testepito irna neked az lenne a jo, vagy kerdezz meg egy edzot! En nem sortolnek annyira intenziven. Max heti 3 alkalom, es kardio, hogy pihenjenek az izmok. Ez a sajat tapasztalatom.
2012. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Körte alkatod van. Nekem is. Ez van.:/
2012. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!