Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen pozitív hatásai voltak...

Milyen pozitív hatásai voltak a fogyásotoknak azon kívül, hogy vékonyabbak lettetek?

Figyelt kérdés
Érezhető változásokra gondolok: fittebb lettél, egészségesebb lett a hajad, mittudomén.
2011. dec. 22. 18:19
 1/7 anonim válasza:
A legpozitívabb a mások által mondott dicséret volt. Már évek óta nyomott volt az önbizalmam. Amikor látványos lett már a fogyásom, és felvettem egy-két csinosabb ruhát, rengeteg dicséretet kaptam.
2011. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyet értek. Az önbizalom nő.:)
2011. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszűnt a horkolásom
2011. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

le tudok futni 12 km-et egybe.

csomó ismerőst szereztem.

akármilyen ruhát felvehetek, míg régebben csak azt hordhattam, amiből volt méret.

a barátom durvábban be van indulva rám, mint a kapcsolatunk elején.

megszerettem az egészséges kajákat.

2011. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vérnyomás 170-ről 130

Vércukor 7,5-ről 6-ra

2011. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legpozitívabb h egeszsegesebb lettem, masodlagos h masok dicsernek, csinosabban oltozkodom..
2011. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menni könnyebb vékonyan, mert nem kell annyi súlyt cipelni. De ha vékony vagy és nem eszel, akkor nincs üzemanyag ami vigyen, ezért menni se tudsz, inkább összeesel az utcán a fáradságtól. Tehát vékonyan is lehet valaki kevésbé fitt, pl ha túl keveset eszik, ha vitaminhiányos, vagy ha nagyon keveset mozog, vagy ha beteg.
2011. dec. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!