Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy vékonyabbak...

Lehetséges, hogy vékonyabbak a lábai?

Figyelt kérdés
Az osztályban megmértük a lábaink térfogatát.az enyém 54 cm,és a barátnőmé is ugyanennyi.ugyanolyan magas mint én.viszont én a saját labaimat vastagabbnak találom,mások nem.Akkor lehetséges,hogy bár ugyanolyan magasak vagyunk(165 cm) neki akkor is vékonyabbak a lábai??
2010. febr. 23. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi,körfogatát
2010. febr. 23. 10:58
 2/5 anonim ***** válasza:

most komolyan azt kérdezed, hogy létezhet-e olyan hogy két embernek lehetnek e különböző adottságai?

mert erre a válasz: IGEN. Genetika a titok nyitja

2010. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést.. azt kérdezed, hogy lehet-e, hogy a mérőszalag nálad direkt csal és ugyanannyit mutat, de neked mégis vastagabb a lábad? Ha igen, akkor elmondom, hogy nem, a mérőszalag nem tud mást mutatni, ha azt mutatta h ugyan akkora akkor neked nem vastagabb :D Inkább önértékelési problémákra gyanakszom, főleg h írtad h mások szerint nem vastag
2010. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te a tiedét vastagabbnak látod, mivel nem bírsz kibújni a testedből és szemtől szembe megnézni magad, csakis felülről tudod vizsgálni alábaidat, ahogy lefele tekintesz rájuk. A tükrök meg ugyebár csalnak, ott sem tudod jól megnézni. Nyilván ha egyforma a körfogatuk, akkor az övé nem lehet vékonyabb (hacsak nem mondjuk ő magassarkúban van, te meg sportcipőben). Köztudott tény, hogy a nők mindig kövérebbnek látják magukat mint amiylenek valójában.
2010. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,bevallom vannak önértékelési problémáim..mert régen duci voltam,és "belémbeszélték" hogy kövér vagyok..most pedig lefogytam,de már nem tudom elhinni,hogy nem vagyok kövér..

2010. febr. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!