Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy vékonyabb...

Hogyan érjem el hogy vékonyabbak legyenek a lábaim? A sporttól csak még vastagabbak lettek.

Figyelt kérdés
18/L vagyok, 164cm és 48 kg, szóval fogyni nem nagyon szeretnék már, maximum 45 kg-ig. Viszont hiába tűnik kevésnek a súlyom, a lábaim túl vastagok az alkatomhoz, ezt már mások is megjegyezték. Nagyon sokáig lovagoltam, gondolom emiatt is, de már 2 éve abbahagytam, fogytam rengeteget, a hasam is szép lett, de egyszerűen a combjaim a vádlim és a bokám undorító vastag :( Annyi mindent próbáltam már, valakinek nincs rá bevált módszere?

2012. júl. 12. 11:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon keveset sportoltam az elmúlt 1-fél évben, inkább diétáztam, néha aerobikedzésre jártam vagy futni, de az is ilyen heti 1-2 alkalom.

Lehet hogy körte alkatú vagyok, de akkor sem fogok ennyitől belenyugodni, mindent szívesen kipróbálok amit ajánlotok.

2012. júl. 12. 21:20
 12/17 anonim válasza:

na.akkor én segítek :D

Elősször is ajánlanék minden Biro Ica videot,rengeteg comb fogyasztó gyakorlat van benne.

Meg hát ugye futás..és ha háton fekszel sztem próbáld a combodat minden irányban megmozgatni. :)

Pl.nyitogatni ,az a combod belső felének nagyon jó.

Aztán lábemelések.

Sok sikert! :D

2012. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A futástól vékony lábaid lesznek viszont a vádlid erősödhet nem is biztos hogy bírja a bokád...

Sok nyújtás,lábemelések Rékával segíthetnek :)

2012. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hozd szinkronba a felsőtesteddel,vagyis felsőtestre is izmosodj.

a körte testre ez az egyetlen megoldás.

pont a héten beszélgettem egy alapból nagyon keményen körte alakú aerobik oktatóval,és csak akkor lehetett kivenni,hogy körte,ha nagyon alaposan megnéztem,mert olyan szépen felépítette a felsőteste izomzatát,hogy alig volt különbség a felső és alsóteste között.

annyiban szerencsés ez a típus,hogy nem kell annyit edzenie lábra izomért.

bár 33 vádlival lehet itt szó önképzavarról is,mert a körte típusú csajok 40-43as izmos vádlikkal rohangásznak.

2012. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Amúgy igazából fiús alkatnak mondanám magam, mert a vállam szélesebb a csípőmnél. Nem azzal van a gond, hanem a lábaimmal, tényleg, túl vastagok. Vagyis a velem egy súlyban lévő lányokéhoz képest.
2012. júl. 15. 22:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Kuldj egy kepet ha lehetseges! PL privatban is jo, en lany vagyok, nem akarok toled semmit igerem. Lehetseges, hogy tenyleg semmi gond nincs veled, vagy ha igen ugy konnyebb lenne mondani valami okosat.
2012. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A Bíró Icával már nagyon jóban vagyunk, meg a norbis-rékás comb-láb gyakorlatok is könnyen mennek, lehet mégse csak zsír van rajtam? :DD Remélem azért 1 hónap alatt látszik is valami :)
2012. júl. 16. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!