Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vékony leszek, akkor majd...

Ha vékony leszek, akkor majd nekem is lesz párom? Vannak itt olyanok, akikre a fogyás előtt nem, de utána már rátalált a szerelem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a kulcs...

Neked (meg sokaknak még) nem azért nincs párod, mert súlyfelesleged van, hanem mert nincs önbizalmad, ami nagyon kiül az emberre, ezáltal nem igazán közelednek hozzá.

Ha így leértékeled magad, hogy ettől függ, -x kg után sem fog változni a dolog.

A hozzáállás fontosabb...

2012. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 99 kiló voltam a 174 centimhez, akkor talált rám a szerelem: mégpedig egy olyan sráccal jöttem össze, aki mindennap sportolt, tökéletesen kidolgozott teste volt. Bevallása szerint neki mindig a husis nők tetszettek. 6 évig voltunk együtt, ezalatt én 25 kilót lefogytam, én is elkezdtem edzeni és odafigyelni mit-mikor eszem. Természetesen nem emiatt lett vége, de igaz megdöbbenésemre az utódom egy ugyanolyan százkilós csaj lett, mint amilyen én voltam... :DD


Na jó, ez egyedi eset, mert azért a fiúk többsége a vékony-sportos testű nőkre bukik, de azért nem mindenki.

2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pl én..:)
2012. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
A legtöbb fiú a husis lányokat szereti....nem így kell felfögni hogy ha most rajtad van egy pár plussz kiló akkor senki sem fog rádnézni mert nem így van:) mindenki gyönyörű és ezt a fiúk állítják...ha te így kényelmetlenül érzed magad akkor sportolj..:)
2012. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha így leértékeled magad, hogy ettől függ, -x kg után sem fog változni a dolog. "


Dehogynem fog :) én magam is bizonyíthatom

2012. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, kérlek bocsátkozz a részletekbe!


Köszönöm mindenkinek, aki írt.

2012. jún. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!