Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér? 13 éves fiú...

Nem vagyok kövér? 13 éves fiú vagyok 154 cm és 53 kg. Értelmes válaszokat szeretnék! ;)

Figyelt kérdés
Tudom, általában ezt lányok szokták kérdezni csak egy kicsit én is agódóm a súlyom miatt! Ja és ha kövér vagyok (szerintem az vagyok) mennyit kéne lefogynom?

2012. jún. 14. 13:22
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem vagy kövér! Én 13 éves fiú vagyok, 179 cm és 76 kiló körül vagyok! :-)
2012. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 évesen még ezen nem aggódnék, persze értem én, hogy zavar kicsit. szerintem nem vészes arány, még úgy is sokat fogsz nőni. ha kicsit figyelsz arra, hogy mit eszel, nem olyan sok csokit, csipszet, kenyeret vagy tésztát, máris jobb lesz. Esetleg mászkálj többet a barátaiddal a szabadban, ne bent ülj a gép előtt. Ha szeretsz valamit sportolni, akkor csináld azt a szabadidődben. De drasztikus fogyókúrába szerintem ne fogj :)
2012. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de.
2012. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
egyátalán nem.:) én is 13 éves vagyok és lány..a magasságodhoz és a korodhoz viszonyítva teljesen jó a súllyod..
2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az ediggi válaszokat! :) jöhet több is! ;)
2012. jún. 17. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem azt monják hogy "anorexiás" vok!sztem nem igaz de mind1 !! parométerek : 13/L 157 cm és 38 kg...
2012. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!