Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok (részletek...

Miért nem fogyok (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Néhány hete nagyon sokat ettem. Gyakran 9 óra után is. Nem akkor ettem amikor éhes voltam, hanem akkor amikor megkívántam valamit. Ezen kívül nem annyit ettem amíg jól nem laktam hanem, amíg belémfért. Ezektől eltérően viszont soha nem híztam el komolyabban. 186 centiméter vagyok és 80 kilo. Kövérnek nem mondtam soha maga, de két hete elhatároztam hogy változtatok ezen. Azóta próbálok annyit enni, amennyi elég. Lényegesen kevesebbet eszek. Szerintem még a szüleim pénztárcáján is meglátszik a változás:))))

De mégis ugyan úgy 80 kilo vagyok mint két hete? Fontos hogy az étrendemen semmit nem változtattam, ugyan azt eszem mint eddig. Ami változott hogy rengeteg vizet iszok napközben.

Nyilván nem egy igazi fogyókúra, de mivel lényegesen kevesebbet eszek (főleg kenyeret) szerintem két hét után már egy két kiloval könnyebnek kéne lennem, nem?

Esetleg ez a két hét még nem elég arra, hogy ez meglátszódjon a mérlegen?



2012. jún. 14. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy fontos dolog. Mielött ezt elkezdtem, nem híztam. Mindig 80 kilo körül voltam. Igaz ez nem mondható soknak, de mégis látszik rajtam, ezen akartam változtatni.
2012. jún. 14. 17:30
 2/4 anonim válasza:
Hát, ennyi idő alatt nem fogsz fogyni, főleg h nem viszed túlzásba, egy hónap alatt max egy kilót fogsz fogyni, de ennyi, nem több.
2012. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel tobb vizet iszol, ez is lehet az oka. Igyal zoldteat vagy masfele teat, ami enyhe vizhajto, es kihajtja a felesleges vizet. Raadasul vannak benne asvanyi anyagok meg mindenfele jo. Vagy kv.
2012. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha lassan hát lassan. Igazából a lényeg hogy fogok fogyni, érdemes csinálni. Nem baj hogy lassan, mivel különösebben nem megerőltető. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 14. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!