Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez?

Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fogyókúrázom, sikerült is leadnom eddig 7,6 kg-ot, de olyan, minta még semmi sem látszana. Még van hátra 16,3, de már csak leadtam a túlsúlyom majd 32%-át, így látszódhatna valami. Azért vagyok biztos abban, h nem látszódik semmi, mert csináltam magamról előtte képet és ma is, de összehasonlítva a képeket ugyanolyan minden.

Centit is mértem, de egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy 17 cm lement a derekamból (A mellemből 4, a csípőmből 0).

Szerintetek mikortól lesz látványos a fogyás?



2012. jún. 14. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 17 cm lement a derekadból (ez rengeteg!! Biztos, hogy jól mérted?), akkor hogy a csudába ne látszódna már?

Ilyen nincs.

2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most nézem, összekevertem, a csípőmre gondoltam. Időközben rájöttem am, hogy egy kicsit feljebb mértem, mint ahol kellene, így megmértem magam újra, és -9 cm, de igazából még ez is soknak tűnik.
2012. jún. 14. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
A képeket arc nélkül megmutatod? Mindenki kritikusnak látja magát, külső szemmel jobban észrevehető.
2012. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na jó, de kinevetni/megszólni nem ér, tisztában vagyok vele, h még messze a vége. Az első kép a régi, a második a tegnapi.

[link]

[link]

2012. jún. 15. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Látszik. A csípőd keskenyebb, a derekad is. A karjaid és combajaid valamivel vékonyabbak. Alakulgat ez majd, kitartást! :)
2012. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látszik az szépen! :)
2012. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülök, h látszik!! :) Én semmi különbséget nem látok sajnos. Olvastam erről, de nem hittem, h igaz is. :) Mármint fura, h mást látok, mint ami van.
2012. jún. 15. 21:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti hozzászóló! Ne haraguld a félig hasznos minősítésért, érintőképernyős telóról válaszoltam és véletlenül mellé nyomtam :S:S:S
2012. jún. 15. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Adtam neki egy zöldpacsit a nevedben. :D


Sporttal kombinálva nagyobb eredményt lehet elérni alakban, ugyanolyan súlyváltozás mellett.

2012. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Haha, nincs semmi baj, utolsó válaszoló köszi! :D
2012. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!