Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmenjek kivizsgálásra? Vagy...

Elmenjek kivizsgálásra? Vagy ez még normális?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem.

Kb. 4 hónapja fogyózom, eddig kb. 20 kg ment le, de még majdnem ugyanennyi van rajtam.

A gondom,hogy több,mint egy hónapja, inkább már másfél nem mozdul a mérleg.

Tudom,hogy be tud állni a fogyás, de ez már túl sok időnek tűnik!

Főleg úgy,hogy egy hétig most egy vírus miatt ment a hasam, alig bírtam enni a mérleg mégis ugyanannyit mutat.

Lehet,hogy valami más gond állhat a háttérben? Gondoltam pajzsmirigy alulműködésre, de azon kívül,hogy nem fogyok, más tünetem nincs!

Ti elmennétek már kivizsgálásra vagy még várnátok?

köszi


2012. jún. 11. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mit értesz fogyókúra alatt. Nagyon sokan rosszul csinálják, mert ilyen koplalós divatdiétákkal próbálkoznak. Ha éhezteted magad, akkor természetes, hogy megállsz a fogyásban, vissza is fogod hízni, ami lement eddig.


Szopatsz?

2012. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Szoptatsz?
2012. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoptatással sok zsír távozik amiatt is fogyhattal. Ha abbahagytad lehet amiattt nem fogysz. Próbálj tobbet mozogni es csokkenteni a kcalt
2012. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még szoptatsz, akkor normális, nekem is minddig akkor jött vissza az eredeti súlyom, amikor abbahagytam a szoptatást.
2012. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!



Nem szoptattam sajnos. Próbálkoztam, de nem volt tejem!

Fogyókúra alatt értem,hogy csak reggel eszem szénhidrátot, ebédre hús salátával, este gyümölcs,joghurt!

Heti 4-szer elliptikusozom 50-60 percet!

Nem értem mi a baj?

2012. jún. 11. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg is van a gond, nagyon rossz az étrended. Nem is csoda, hogy nem volt tejed. Egyébként 40 kiló felesleggel, pláne kisbaba mellett nem önállóan kellene fogyózni, hanem szakorvos tanácsait követni, ő ért hozzá, készít neked rendes étrendet és megmondja, milyen sportot végezhetsz és milyen gyakran (mert az se mindegy). Egy kisbaba lefárasztja a nőket, rengeteg munka van a gondozásával, és ha emellett még nem is eszel rendesen, akkor hiába vagy túlsúlyos, nem fogsz jól fogyni, és még károsítod is az egészségedet.
2012. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tízórai, uzsi van?

Lehet a szervezeted hozzászokott az alacsony kcal bevitelhez. Hallottam olyanról,akinek egy pizza segített ismét beindítani a fogyást. De! A csalónapon ne pizzát egyél, hanem zöldséget gyümit tk dolgokat így a szervezet érzékeli hogy többet kap => beindul ismét a fogyás.

2012. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tejem nem azért nem volt, mert két hónapig,amíg próbálkoztam nem fogyóztam és nem is mozogtam!

Uzsira eszem minden nap friss gyümölcsöt, meg este is és natúr joghurtot.

Én ilyenkor már nem bírok nehezebbet, mondjuk húst enni!

2012. jún. 11. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!