Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ez komoly? Mégis mi a...

Most ez komoly? Mégis mi a normális mert már tényleg nem tudom.

Figyelt kérdés
Mostanában egy csomó olyan kérdést látok az oldalon , illetve kommenteket, hogy (szerintem) vékony lányok/lányokra írják , hogy elmegy, meg h egy pár kilót még fogyhatna. PL 162/55 v vmi hasonló paraméterekkel. Sőt volt aki 1620/47re írta. Én 165centivel 50 kg szeretnék lenni ( teszek is érte) és edző mondta hogy szerinte az kevés lenne. Most akkor mégis mi az igazság? Mert én már nem tudom eldönteni.

2012. jún. 27. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy nem a kiló számít. Ugyanis nem a kilótól függ, hogy mennyi zsír van rajtad, és normális emberek a zsírból akarnak fogyni, nem az izomból. Belenézel a tükörbe, és látod, hogy mennyi zsír van rajtad. Innentől pont lesz*rhatod hogy hány kiló vagy, azt a zsírt kell ledolgozni, nem a kilókat.
2012. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, a tükröt kell nézni, nem a mérleget.
2012. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindenhol olvasom, hogy huu 160-165 cm és és 45-50 kiló, emg hogy kövérnek érzi magát. Én nagyon önbizalomhiányos vagyok, de kb 166 vagyok és 63 kiló, és sztem nem vagyok azért kövérnek mondható. Elkezdtem én is tornázni azért. Sztem függ a alkattól, nem mondom van egy kicsit amit leadhatnék, de pólóban egyáltalán nem is látszik a úszógumi, meg a a csípőm széles, de nem a zsírtól, hanem ilyen fajta(ha hozzáérek a csont érződik). Lehet hülyeség, már én sem tudom, de ha rajtam ennyi kilóval sem látszik meg annyira nagyon...meg amúgy is, sztem magadnak akarj megfelelni ne másnak, majd ha a saját alakoddal leszel elégedett a tükörbe nézve, akkor lesz pont jó :) 17/L
2012. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!