Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnálok ilyen régóta?

Miért stagnálok ilyen régóta?

Figyelt kérdés

Már annyira szomorú vagyok..elkezdtem egy hónappal ezelőtt a diétát,és a heti 6 nap tornát,és csak az első héten fogytam fél kg-ot.:((

1500 kcal alatt eszem,tornázok,semmi édesség,kenyérféleségek,és SEMMI!:(

Annyira rosszul esik,hogy fegyelmezem magam már egy hónapja,és akkor csak fél kiló megy le egy hónap alatt,más meg itt írja,hogy 6 hét alatt lement neki 5 kiló:((((((

Miért stagnálok???MEddig fog még tartani?:(

64 kg vagyok, 58-ra szeretnék fogyni,amihez fegyelmem és akaraterőm megvan,de meddig megy ez még így???:S

165 cm/64 kg. 18/L..:(


2013. márc. 7. 13:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Most pitsán foglak rúgni. :P

Elég a nyafogásból, most azonnal!

A kiló rohadtul nem fontos, ha mellé alakulsz és szebb, jobb lesz a tested, egészségesebb leszel, ha nem eszed azt a sok sz*rt, amit írtál.

Én jelenleg 89 kg vagyok, megint stagnálok, DE apad le az úszógumim, szebb lett a derekam, a karom és a combom is kezd formásabb lenni!

Szóval mély levegő, kisírtad magad most jó alaposan, nyomj le egy edzést és sz*rj a kilókra! Egyik netes ismerősöm 80 kg és úgy néz ki, mint egy 65-70 kilós nő!!!

2013. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hát én elég pocsékul..:( tudom,hogy sírásra nem érdemes..és hogy nem fontos a kg..de olyan rossz emiatt,hogy másnak meg egy hónap és bomba alakja van..én meg júliusra szeretnék bomba alakot,és küzdök február óta,de semmi,de nem fogom feladni,ha már egy hónapot is kibírtam így akkor kibírok ezután is!!!

Csak nálam olyan lassan megy,alakul a testem.:s Ha kíváncsiak vagytok,és lennétek olyan kedvesek tennék fel egy képet egy hónappal ezelőttről és mostanról. Válaszolnátok nekem ŐSZINTÉN,hogy tényleg van-e valami változás?? :)

2013. márc. 7. 14:50
 14/23 anonim ***** válasza:

"Este nem is szoktam enni,csak nagyon ritkán."

Na ez probléma. Fontos a 3 óránkénti étkezés, az agyagcsere miatt. Én eszek 8; 10; 13; 16; 19; 22-órakor.

2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tegyél nyugodtan, várjuk és tényleg nyugi csaj! Másnak is sok idő azért, vagy többet tesz érte.
2013. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ne ilyen videókra tornázz, inkább aerob eddzést csinálj, az viszi a zsírt!heti 4-5 x 40perc tempós gyaloglás!
2013. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
menstruáció előtt 1-1,5 héttel a szervezet elkezdi raktározni a vizet, így többet fog mutatni a mérleg mint általában. 20 kilónként kell 1 liter vizet inni, főleg ha tornázol is, tehát neked minimum 2,5-3 litert le kell erőltetni. ha nem megy, facsarj bele citromlevet, úgy könnyebb. amúgy 1500 nekem is soknak tűnik, próbáld meg 1200ra csökkenteni, hátha beindul úgy.
2013. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom.:s
2013. márc. 7. 16:59
 19/23 A kérdező kommentje:
63,2 kg vagyok!!!!!:)
2013. márc. 11. 13:23
 20/23 anonim ***** válasza:
ügyi vagy! és végülis hogy érted el?
2013. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!