Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnálok ilyen régóta?

Miért stagnálok ilyen régóta?

Figyelt kérdés

Már annyira szomorú vagyok..elkezdtem egy hónappal ezelőtt a diétát,és a heti 6 nap tornát,és csak az első héten fogytam fél kg-ot.:((

1500 kcal alatt eszem,tornázok,semmi édesség,kenyérféleségek,és SEMMI!:(

Annyira rosszul esik,hogy fegyelmezem magam már egy hónapja,és akkor csak fél kiló megy le egy hónap alatt,más meg itt írja,hogy 6 hét alatt lement neki 5 kiló:((((((

Miért stagnálok???MEddig fog még tartani?:(

64 kg vagyok, 58-ra szeretnék fogyni,amihez fegyelmem és akaraterőm megvan,de meddig megy ez még így???:S

165 cm/64 kg. 18/L..:(


2013. márc. 7. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
és centiben sincs változás?
2013. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Stagnálás oka lehet a drasztikusan lecsökkentett kalória mennyiség, a rendszertelen/kevés táplálkozás, és a folyadékbevitel hiánya. Étkezz 6-7x egy nap kisebb adagokban, számold ki a kcal keretedet egy arra alkalmas oldalon, és az szerint csökkentsd. Estére szorítsd vissza kissé a szénhidrátot, az étrended legyen fehérjedús zöldségekkel, szénhidrátból alacsony gikémiás indexűeket keresd, és ne egyél meg egynél több gyümölcsöt egy nap, azt is érdemes reggelente.
2013. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Milyen gyakorlatokból áll a heti 6 nap torna? Nem lehet, hogy elkezdtél izmot építeni? Ez a zsír alatt észrevétlen, de sokkal nehezebb nála.

[link]

[link]

2013. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1. Nem szoktam centizni.:(


2.Kiszámoltam,regisztrálva vagyok a kaloriabazis.hu-ra,és ott azt írja,hogy 1511 a napi keretem..ezt van hogy meg sem eszem egy nap,folyadékot pedig való igaz,hogy napi max fél litert iszom.:s Este nem is szoktam enni,csak nagyon ritkán.Ami az étkezésemet illeti,azt eszem ,amit anyukám főz,de abból fele annyit,nem szeretem a zsíros kajákat,nem szoktam sem kenyeret,sem csokit,cukrot ilyesmiket enni.Azt hallottam lehet heti egy nap,amikor bármit lehet enni,ez igaz??

Gyümölcsből viszont megeszem egy nap 1-2 almát,azt pedig délután vagy este.:(

De annyira igazságtalan,hogy nem fogyok semmit,és hiába szenvedek.:(


3.) Rubint Rékára szoktam 40 percet,azt még kiegészítem egy 8 perces fenék,és mindig valamilyen tornával,ami Péntek Enikőé. Tehát egy nap kb.60 percet tornázom,néha többet.

Többen is mondták már,hogy nem lehet,hogy izmosodok? Ezen gondolkodtam már én is,de amikor a barátomnak mondtam,azt mondta,hogy ettől képtelenség,hogy izmosodtam volna ennyitől.:s

Ezek a képek egyébként elképesztőek tényleg.:S

Anyum és a barátom megjegyezték,hogy vékonyabb lettem..a hasam,a derekam és a combom,mivel még kabátszezon van,így más nem nagyon lát nélküle mostanság,remélem nem csak vígasztalni akartak :(

2013. márc. 7. 14:16
 5/23 anonim ***** válasza:

ha már észrevették a változást,akkor biztos hogy volt értelme a tornának és a diétának.


és ha napi fél litert iszol az borzasztóan kevés. hidd el gyorsabban fogysz ha napi 2 litert megiszod-pláne ha még ennyit mozogsz is

2013. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szerintem 1500kcal tul sok nekem 1500kcal volt az alapangyagcserem 177cmhez es 64kilohoz nos ha fogyni akarok akkor kevesebbet kell bevinnem hogy a szervezet a raktarakbol hasznositson es en most szamoltam nem reg hogy ugy hogy napi 2 orat edzem (oke abbol csak fel ora kardio) olyan 300-400 kcalt egetek el viszont amugy meg egesz nap ulok a suliban vagyis gyakorlatilag semmit nem hasznalok fel szoval az alap anyagcserem most 53 kiloval 1300 ahhoz hozzajon a sport az 1700 es akkor meg csak sulyt tartotam abbol kell lejonnie napi 300-500kcal nak hogy fogyas legyen az eredmeny
2013. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a választ,igyekezni fogok!:)

Az előbb mértem meg magam és igazán elborzadtam,hogy a mérleg 65.5 kg-t mutatott.:((

Lehet ez amiatt,hogy most ettem levest,ittam,és épp ma jött meg??:(

Tudom,hogy hetente vagy ritkábban kéne mérnem magam,de én egy nap min.3-szor szoktam..:(

2013. márc. 7. 14:21
 8/23 A kérdező kommentje:
A kalkulátor nekem mindenhol 1500-at ír kedves utolsó.....
2013. márc. 7. 14:22
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

a reggeli mérés számít igazán,ugyhogy azt vedd számításba!

ne mérd magad ennyiszer!!

és igen,mensikor nekem is többet szokott mutatni a mérleg

2013. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hát a reggeli mérés,akkor nálam igen ritka kéne,hogy legyen,mert sajna az anyagcserém borzasztóan lelassult..:(

1 héten 1,max 2-szer tudok elmenni,ha nagy dolgot végzek..:s

Kezdem feladni.:s

2013. márc. 7. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!