Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy érzem feladom. Februárban...

Úgy érzem feladom. Februárban nem hogy nem fogytam, de még híztam is. Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Január elején elkezdtem a GI diétát, 5 hét alatt sikerült 4,5 kg-ot fogynom. Majd valami miatt úgy éreztem ez a diéta nem nekem való és elkezdtem a paleot. Nem ettem se tejet és tejterméket, se gabonát. Egy hónap alatt elért eredményeim: 2 hétig stagnált a súlyom, majd egyik héten 40 dekát, a másik héten 60 dekát sikerült híznom, ráadásul olyan tejtermék és édesség elvonási tüneteim vannak, hogy borzalmas. Valamelyik nap, annyira rosszul voltam, annyira kívántam volna valami tejest és édeset, hogy megittam 1 liter almaecetes vizet, hogy hányingerem legyen és ne tudjak rá se nézni.

Nagyon el vagyok keseredve, mert a mérőszalag is fél centi pluszt mutat itt-ott.

Nem nekem való ez az étkezés, gondoljátok ha visszatérek a GI-hez, akkor sikerül végre az álom 52-54 kg? Nagyon vágyom rá. Most 61 vagyok.


2013. márc. 1. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt csináld, ami neked bevált.
2013. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is február elején kezdtem paleózni és bavallom, szentül hittem benne az elejnán. Ehhez képest én is plusz egy kilóval zártam a hónapot, mikor kalóriaszámlálással fogytam havi kettét. Nem értem és elkeserít, mert azt hittem végre megtaláltam a nekemvaló diétát, de kiderült, hogy nem. Nem tudom mi miatt híztam, tényleg csak husit( 90%ban csirke) és zöldséget, néha gyümölcsöt ettem. Mégis több feljött, mint amikor ettem mást is, csak módjával
2013. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de csak egyet kérdezek:

- miért váltottál GI-ról paleora? Csak nem értem. Mármint ha szuperül fogytál GI-al (márpedig 5 hét alatt 4,5 kg remek eredmény) akkor miért akartál diétát változtatni?

Azt hitted eredményesebb lesz? Ha láttad pl. az első 1-1,5 hét után hogy nem fogysz tovább akkor miért folytattad?


Most már alapból bestresszelsz, hogy nem fogsz fogyni, és ez így nem jó.

Az hogy almaecetes vizet iszol, hogy hányingered legyen pedig EGYENESEN ROSSZ.


Van, akinek bejön az, ha nem eszik ch-t.

Van, aki ch-val tud fogyni legjobban.

Én is ettem anno rozskenyeret, de csak reggel. Ledobtam -18 vagy -20 kgot. nem tom pontosan. :)

persze futottam is. volt hogy heti 5-6szor futottam.


egyszóval: ha ennyire kell a tej, és a ch és ennyire hiányzik (mert azt mondom inkább egyél pl. 1 natúr joghurtot semmint hogy bezabálj egy rakat csokit!!)

akkor simán egyed!!

sőt, ha édes kell, ajánlom: vannak ezek az ivójoghurtok, 100 gramm/44 kcal. A natúr joghurtokban is kb 45-60 kcal van 100 grammonként. Ezek az ivójoghurtok a danone, vagy activia vagy nemtom, és ezek gyümölcsösek, édesek!

vagy ehetsz pl túrót édesítővel, vagy gyümölccsel.

De anno nyáron olyat is csináltam hogy: natúr joghurt + édesítő + fahéj (esetleg kis gyümit apróra vágtam daráltam összezúztam) -> be a fagyasztóba -> fagyira hasonlított :D


és kb csak a natúr joghurt kcal tartalmával kellett számolnom (+ a gyümi ha volt benne) mert a fahéj meg az édesítő szinte 0 kcal.


A lényeg, hogy élvezd amit csinálsz, de közben szenvedni is kell. Egyszerre van meg a kettő a diétánál. Én pl. sokszor futásnál éreztem ezt:

- szeretem a szép eredményt a vékony tested, de közben szenvedek a futásnál hiszen ömlik rólam a víz, fáradok stb de imádom is egyszerre hisz teszek a célomért!


Na nálad ez a paleo diéta tökre nagy szenvedés... már nem élvezed :(

szóval szerintem csinálj olyan diétát, amit élvezel is, amivel fogysz is!

2013. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!