Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért történik ez a fura...

Krétavirág kérdése:

Miért történik ez a fura dolog plusz másfél kg és nem látszik, de le se megy stb? A többi lent!

Figyelt kérdés

A normál testsúlyom amit tartok is az 55-55.5 kg de hiztam másfél kg...és arra lennék kiváncsi hogy ez hogy lehet ..mert nem látszik,mindán másnap futni járok és tornázom,normálisan eszem.

Szóval vagy azért van mert ugye az izom nehezebb vagy pasz mert azért másfél kg csak úgy felszalad és nem látom nem látszik..szóval mitől lehet vagy milehet ez és 2 hete szenvedek vele és le se megy ez plusz kg..



2012. szept. 21. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz,akkor tuti hogy izom.Maskepp nem lehet ezt megmagyarazni.A nadragjaid nem feszülnek?Sokszor a ruhaink "öszintebbek" mint a merleg.Egyebkent örülj neki,hogy nem latszik.

Nalam ugyanez a helyzet.En is felszedtem kb. 2 kg-t -legalabbis a merleg szerint-de a ruhaim nem lettek kisebbek.

2012. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nahát ez az :D Nekem sem lettek a ruháim kisebbek meg semmi..én sem látom :D pedig én még egy dekát is észre veszek :D

Barátom sem lát semmit :D de tudom hogy azt mondják amit álltalában az ember hallani akar :D Bár már szét szekáltam ,de akkor is azt mondja hogy nem látja! Volt már mikor hiztam más fél vagy 2kg de az látszott is röktön minden hol..most meg semmi . Örülök neki végülis hogy nem látszik ,de még is jobb mikor annyi kg vagy amennyi te akarsz lenni :S

2012. szept. 21. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hormonális dolog.. normálisan a lakosság alig 0,1-0,5 %-a eszik. Ha a normális alatt tejet, gabonákat értesz, akkor én többet nem is kérdezek, magyarázhat mindent.


A futásnak maximum majd a térdfájásodhoz lesz köze, a laza kocogástól nem izmosodtál, tényleg csak arra jó, hogy évek alatt kellemetlen ízületi terhelést okozzon.


Jóga, Taichi, Qigong nem elég lágy mozgások egy nőnek?

2012. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretem a tejtermékeket és húst pl nem is eszem.De gabonás vagy hogy is írjam ételeket szeretem ,sok gyümölcsöt és nyers zöldséget eszem.Nem tömöm magam édességgel..stb szóval próbálok normálisan enni :D


A joga meg ezek engem nagyon nem érdekelnek meg még nincs akkora keresetem hogy 10 en akárhány ezreket költsek ilyesmire..na meg elég pörgős vagyok szeretek futni,kocogni és tornázni .Hát az izület dolog tényleg nem valami kellemes egyenlőre csak gondolat.

De ha nem mozgok semmit attól sem leszek egészségesebb.

2012. szept. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!