Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekivágtam végre és elkezdtem...

Nekivágtam végre és elkezdtem diétázni . Ha ilyen időben nemtudok kimenni futni és a combomból és seggemből akarok a legtöbbet lefogyni akkor jó a szobabicikli és a taposógép?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 13:06
 1/4 dieta ***** válasza:
Fogyni nem lehet irányítottan .A tested minden részén fogysz.Edzéssel tudod formálni az alakod.A szobabicikli és a taposógép lábmunkát igényel így pontosan ott pótolod izommal a leadott zsírt ahol fogyasztani szeretnél. Keres olyan gyakorlatokat ami a felsőtestet erősíti így a kívánt irányba formálhatod az alakod.
2013. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a szobakerekpar mindenkeppen jo dolog. En is azt hasznalom honapok ota, latok valtozast, de persze az etkezes atalakitasa sokkal fontosabb, mint az edzes.

Amugy meg egyenenkent valtozik, hogy kinek milyen sport jon be. En speciel kifejezetten utalok futni, 3 percnel tovabb nem is birom csinalni, viszont egy 60 perces aerobic orat vagy szobabiciklizest siman megcsinalok.

2013. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem , és ha puszba mellé még focizok is ?
2013. febr. 21. 15:16
 4/4 dieta ***** válasza:
Nincs semmi gond a szobabicajjal és a taposóval csak mint írtam ezek főként derék alatt veszik igénybe az izmokat ezért éppen ott nem fogsz vékonyodni ahol szeretnél .A taposógép valamivel előnyösebb.Ha a felsőtested edzed ott fog kevésbé látszani a fogyás és így az általad várt arányban változik a tested.
2013. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!