Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok közbe megedzödni...

Fogyni akarok közbe megedzödni szerintetek ez jó edzés terv és fogyokura?

Figyelt kérdés

5:30 100 hasprés 50 felülés + zabpehely


8:00 2 főt tojás


11: tejberizs


14: tejberizs


17:00 zöldség saláta és utána edzés 1000 hasprés 100 felülés és mind a 2 8 perces has gyakorlat és 30 perc futás


18:00 zabpehely


21:30 kor alvás



2013. febr. 10. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A tojás, mint fehérje, túl kevés.

A tejberizs és a zabpehely viszont túl sok.

2013. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit ajánlasz? hogyan oldjam meg hogy jó legyen
2013. febr. 10. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem túl jó étrend, túl sok szénhidrát, túl kevés fehérje.

Önmagában a hasizomgyakorlat nem segíti elő KONKRÉTAN a has feletti zsír eltüntetését, leginkább a hasizommegtartásában segít. 1000 hasprés? Próbáltad már? Nekem nem menne az biztos.

Futásnál ügyelj arra hogy ne a lihegős állapotba kerülj, hanem akkor a jó amikor érzed hogy szaporább a pulzusod, erősebben veszed a levegőt, de semmiképen se zihálj.

2013. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ilyen 20x 50 hasprésre gondoltam :)
2013. febr. 10. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lesz, meg felesleges is (meg halkan megsúgnám hogy a felülés elég erősen terheli a gerinc alsó részét, ahelyett inkább lábemelést csinálnék)


Ne vállalj elsőre túl sokat könnnyen belebukhatsz, jó ha a 4x16-ot vagy a 4x20-at meg tudod csinálni. Na meg diéta alatt nem fog nőni a hasizom, amitől jobban fog látszani az a kevesebb zsír miatt lesz, nem pedig a felüléstől, mert helyi zsírégetés nincs, nem volt, nem is lesz.

2013. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!