Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pontosan mit is egyek edzés...

Pontosan mit is egyek edzés előtt és után ha fogyni szeretnék és nem akarok izombol veszíteni?

Figyelt kérdés
légyszi csak azok írjanak akik tapasztaltak ebben..laikusok véleményére nem vagyok kiváncsi. a fehérje meg a zsír is csak szénhidráttal eggyütt szívódik fel..nélküle csak energiába megy. a húsokba meg halba van a legtöbb fehérje kb 20%. de a sajtba is ennyi van viszont ugyanannyi zsír is. sajtot lehet enni hús helyett vagy a zsír miatt azmár nemjó ha edzés után eszem? és előtte ha eszem afehérjét ahoz is kell szénhidrát vagy nem szükséges?
2009. jún. 13. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem tudom miből veszed hogy a fehérje csak szénhidráttal szívódik fel - mi az hogy "energiába megy"? Edzés előtt 1.5-2 órával kajálj, legyen benne sovány hús és szénhidrát is (rizs), valamint párolt zöldség; edzés után küldhetsz egy fehérjeturmixot, majd fél órára rá mehet egy hasonló kaja mint edzés előtt - csak mondjuk rizs nélkül, hús+párolt zöldséggel. A sajtot nem is tudom hogy gondoltad diétában!
2009. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hidd el hogy csak úgy szívódik fel az izmokba..amúgy magában csak elhasználódik. nézz utánna ha nemhiszed! mindenhol ezt írják, és tegnap láttam róla videót is.
2009. jún. 13. 08:46
 3/22 A kérdező kommentje:
izomnövelésnél nem véletlen eszik a sportolók a " rizs csirkét " nemcsak húst esznek az úgy érdekes lenne.
2009. jún. 13. 08:56
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Mutasd már azt a videót.
2009. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
bevagyok regelve egy helyre ahol életmód tanácsokrol lehet olvasni meg mondja a " virtuális személyi edző" lehet videókat nézni mindenféle témában [link] és ott az universitiben valamelyik video.
2009. jún. 13. 09:39
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
"a fehérje meg a zsír is csak szénhidráttal eggyütt szívódik fel." Ez abszolut nagy butaság.. és akkor mi van a versenyre készülő testépítőkkel? Akik 0 szénhidráton vannak?
2009. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Megnéztem az említett videókat de egy büdös szó nem esik arról, hogy a fehérje csak mivel együtt szívódik fel. (Mert butaság is.) Valamit benézhettél!
2009. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem tudom mér írtok ide mindenfélét mikor nem is értetek hozzá? de nemis érdekel ez már a ti bajotok eggyik oldalrol: Összegzés:

Az izmokat csak edzéssel növelhetjük, a fehérje önmagában semmilyen eredményhez nem vezet. A túl nagy mennyiségben fogyasztott fehérjét a vese kiválasztja, tehát feleslegesen terheli szervezetünket. Legjobb, ha a fehérjét vegyesen vesszük magunkhoz: együnk például burgonyát tojással vagy búzát tejjel.

- más oldalakon is megtaláljátok ha rákerestek..és nem azért írtam be hogy olyanok válaszoljakan akik csak addig látnak el hogy fehérjét kell enni már bocs. többet nem bizonygatom lényeg hogy én tudom:D ennyi

2009. jún. 13. 10:43
 9/22 A kérdező kommentje:
dietikus és testépítő is ezt mondja de azér folytassátok csak a hülyeséget
2009. jún. 13. 10:44
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem gondolkoztál még azon, hogy magad után kötsz egy ekét és kimész szántani a határba?


Ha ennyire értesz hozzá, nem tudom mit kell itt vergődnöd - itt csak buta laikusok vannak akik nem értenek hozzá! :D Úgyhogy javaslom egyed csak a sajtot edzés után, közbe nézegesd a webstar.BIZ (ez tudod mit jelent?) videókat az University-n! Feleslegesen ne provokáld itt az embereket!

2009. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!