Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pontosan mit is egyek edzés...

Pontosan mit is egyek edzés előtt és után ha fogyni szeretnék és nem akarok izombol veszíteni?

Figyelt kérdés
légyszi csak azok írjanak akik tapasztaltak ebben..laikusok véleményére nem vagyok kiváncsi. a fehérje meg a zsír is csak szénhidráttal eggyütt szívódik fel..nélküle csak energiába megy. a húsokba meg halba van a legtöbb fehérje kb 20%. de a sajtba is ennyi van viszont ugyanannyi zsír is. sajtot lehet enni hús helyett vagy a zsír miatt azmár nemjó ha edzés után eszem? és előtte ha eszem afehérjét ahoz is kell szénhidrát vagy nem szükséges?
2009. jún. 13. 08:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem,hogy miért vitáztok itt!Az eredeti kérdés így szól: "Pontosan mit is egyek edzés előtt és után ha fogyni szeretnék és nem akarok izombol veszíteni?"El kellene döntened,hogy fogyni szeretnél vagy izmot növelni.Mert a kettő ellent mondd egymásnak.Ha fogyni szeretnél,akkor a szénhidrátok teljes megvonása javasolt.Viszont ha mellete rendszeresen mozogsz,(elsősorban kardio mozgás)akkor nem fog az izmod nőni,hanem szálkásodsz.Viszont ha tömeget szeretnél növelni(testépítés),akkor tényleg sok fehérjét és szénhidrátot (megfelelő arányban) kell bevinned és keményen izomerősítő gyakorlatokat kell végezned.Szerintem nem igazán tudod eldönteni,hogy mit is akarsz.Először gondolkozz el rajta és tedd fel mégegyszer a kérdésed helyesen megfogalmazva.
2009. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

jaj ezeket mind neten olvastad?

mert tudod én is olvasgattam ebbena témában és hidd el, mindenhol mást olvasni én nem alapoznék egy-két iylen "szakvéleményre" mert más szakvélemény meg mást mond

ez yoaln mint aborotva utén erősödik-e a szőr vagy sem

(kozmetikus azt mondja igen, spektrumon meg azt mondták nem...neten is a szakvélemények különböznekigy van ez ebben a témában is!!!!ne dőlj be mindennek naivkám

kül. is az sem mind1,h. fogyni vagy test tömeget növelni akar vki

ha növelni, akkor valóban kella szénhidrát

ha fogyni, akkor nem igazán

2010. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!