Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akarok edzés után éhen...

Miért akarok edzés után éhen halni?

Figyelt kérdés
Életmódot változtattam és mostanában elkezdtem edzeni ! Hiába reggelizek 3 szelet rozskenyeret sonkával ,zöldfélével 11 körül edzés után úgy érzem éhen veszek és alig bírom ki az ebédig ... Ez majd fog változni ? 20 kilót kell lefogynom !
2012. jún. 29. 12:22
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Mert nem jól táplálkozol. 2 óránként enni kell (persze kiszámolt diétában, a reggeli-ebéd-vacsi nem éppen inzulinszint-barát étkezési szokás, ezért vagy éhes). Kivéve ha aerob edzést végzel, mert azelőtt 3 órával nem ajánlott enni.
2012. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 x eszem egy nap, cardiozom !
2012. jún. 29. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
mert gyorsfelszivodású szénhidrátot eszel és az hamar ürül, ahogy láttom a reggelid végülis nem olyan rossz, nyilván ki van tágulva a gyomrod rendesen szal csak fokozatosan
2012. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen edzés?

Én úszás után (sőt szinte minden osztálytársam pedig ők nem diétáztak, hanem fiúk lányok mindenki) rohadtul éhes vagyok sőt az ismerőseim 95%-a! A víz valahogy kiszívja belőled az erőt. Szóval úszás után tuti éhes leszel.


Mást edzel? ha igen mit? írj!

2012. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Cardiozom !
2012. júl. 1. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet tobb rostos kaja kene.
2012. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs most latom irtad eszel rostot. Lehet az a hiba hogy este nagyon keveset eszel pl egy gyumit csak.

Az ehseg ekkor nem 8-9 korul jelentkezik hanem 11 korul nalam.

2012. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!