Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen ez a fehérje...

Tényleg ilyen ez a fehérje diéta? A taposógép hatásos?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam belevágok,de elég rémisztő dolgokra találtam.

Azt írják két hét alatt 8-9 kg fogyás..ez elég gyanús dolog..szerintem ha így van akkor reménytelen,mivel úgyis visszahíznám,amint visszaállna a régire az étkezésem..:S

Egyébként nem nagy súlyt,5 kg-t szeretnék leadni egy hónap alatt,csökkentett kalóriabevitellel,és heti 4 nap tornával.

18/L


2013. febr. 17. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt írják két hét alatt 8-9 kg fogyás..ez elég gyanús dolog..szerintem ha így van akkor reménytelen,mivel úgyis visszahíznám"

Örülök hogy gondolkodsz és nem dőlsz be mindennek, jól látod, heti 1kg a normális fogyás.

2013. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem!(: De tudnál erről valamiféle tanácsot adni?
2013. febr. 17. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Feltételezem ez valami terméknek a reklámszövege lehetett, küldenél linket?
2013. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én taposógépezek ( [link] )heti 3x, mellette Béres Alexandrára edzek szintén 3x egy héten, és így nagyon gyorsan láttam/látom az eredményét, egy hónap alatt rengeteget változtam. Persze, az étkezésre is ügyelni kell, de engem pl nem nagyon érdekel, ha heti egyszer többet eszek a kelleténél, egy-két nap és úgyis visszamegy a súlyom. :)

És heti max 1 kg az amit úgy letudsz adni, hogy ne jöjjön vissza később se.

Hajrá, hajrá! :)

2013. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó!!(: mennyi ideig taposógépezel? Én egy órára gondoltam!(:
2013. febr. 17. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Fél órát szoktam naponta, különböző nehézségű szinteken. Ha letudsz futni egy órát egyhuzamban, emelem kalapom, engem a fél óra is kikészít :D


Egyébként én tavaly júliusban kezdtem el taposógépezni és tornázni így itthon házilag, akkor voltam 61-62 kg a 160 centim mellé, és szeptember elejére már 55 voltam. Azóta volt egy hónap kényszerpihenőm egy műtét miatt, de az 56-ot stabilan tartom ősz óta. :)

2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én sajna 64 vagyok 165 centivel..:(

De magamnak elég lenne 5 kg.(: én úgy gondoltam,hogy egy héten 3szor béres alexandra,mellé szoktam csinálni farizomgyakorlatokat,és hasizmosakat is.

És heti 3szor egy óra taposógép.(: szoktam aránylag sűrűn használni,sokan mondják,hogy 60 kg-nál tbbnek semmiképp sem néznek,és szerintem sem nézek ki annyinak(:

Számomra 60 kg a cél!(: Legnehezebb fokozaton szoktam amúgy! Mit gondolsz sikerülne egy hónap alatt az 5 kg?(:

2013. febr. 17. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Fú, ennyi edzéssel tuti sikerülni fog, ne aggódj! ;) Ha megfogadsz egy tanácsot, készíts fotót a mostani állapotodról, elölről, hátulról, oldalról egyaránt, majd egy hónap múlva ismét, és látni fogod a hajtás eredményét. Én is így tettem és örömmel töltött el hogy nem hiába szenvedtem. :)


És még annyi, hogy a 165 centihez egyáltalán nem sok 64, amíg nem több a súlyod mint a magasságod utolsó két számjegye, addig nem kell aggódni. :)

De sok sikert a célod eléréséhez!! : )

2013. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek,2.válaszoló főleg a kedvességed,segítőkészséged!(:

Erre én is gondoltam,és remélem így is lesz,és sikerülni fog!!:)

2013. febr. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!