Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is haszontalannak és...

Ti is haszontalannak és hízlalónak tartjátok a proteinszeletet?

Figyelt kérdés
Ma promotáltak nekem egyet, és néztem, hogy egy szeletben csupán 16 fehérje, és 30 g ch van, ami baromi sok! És akkor ezt ajánlják edzés után, mert, h kell a fehérje.. Mi a ti véleményetek erről?

2013. febr. 11. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor az igazán sz@r lehet

ennél még DM ben kapható is jobb...biztos protein szelet??

2013. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez se jobb :)

2013. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tuti protein szelet, direkt megkérdeztem, meg volt egy másik ami meg energia szelet, hát képzelem abban mennyi ch lehet:D De ott legalább pont az a lényeg.. Na mindegy szerintem baromi értelmetlen. Inkább eszem csirkemellet salátával, jobban járok :)
2013. febr. 11. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ízlett a biotöké, ha sok pénzem lenne sokat vennék, mert hízni kéne :D

De tény, hogy nem a racionalitás manifesztuma, pláne diétában.

2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A proteincsokik júúújjjj de nagyon finomak! De nem diétásak. Csaló nasinak néha-néha jobb mintha befalnál egy tábla Milkát, de napi fogyasztásra nem javasolt.
2013. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én gyakran veszek proteinszeletet mostanában.

KÉRDEZŐ!

A fehérjecsokik szerintem arra a legjobbak, hogy akik nem tudnak egy étkezést megoldani, ezzel többet érnek, mint a semmivel.

Mondok egy példát:

Sokszor meg kell oldanom, hogy 13-14 órán keresztül nem vagyok otthon és valamit ennem kell. Kérdező, te ilyenkor tudsz kiadós, normális főtt ételt enni? Nem hiszem. Ezért jó egy fél, vagy egy egész proteinszelet.

EZEK NEM EDZÉS UTÁNRA VANNAK IGAZÁBÓL KITALÁLVA, VAGY "CSALÓNAPNAK" HANEM HA TÖBB ÓRÁJA NEM ETTÉL SEMMIT VALAMIT BE TUDJ KAPNI, AMI NEM HAMBI, VAGY 'ROSSZ-CSOKI'

érted? :)

2013. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem:) Igazad van így már elfogadhatóbb, de, hogy edzés utánra javasolták nekem az tuti offos:D
2013. febr. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!