Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az gondnak számít ha haszontal...

Az gondnak számít ha haszontalannak érzem magam és emiatt semmi sem érdekel?

Figyelt kérdés

Tehát sok olyan dolog van amihez úgy állok hozzá hogy "úgysem fog sikerülni akkor bele se kezdek"

Az életemet sem tartom sokra volt már rá példa hogy megpróbáltam eltenni magam lábalól ami az én hülyeségem miatt nem úgy sült el ahogy szerettem volna (eztis elrontottam...) De tényleg semmi és szinte senki nem érdekel. A lényeg ez gond? Van más is így ezzel?


2011. dec. 30. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Vagyunk egy páran. Ha lenne klubtalálkozónk, a Kongresszusi központ is szűkös lenne. És persze oda nem jönnének el a tömegben szorongósok.
2011. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így ezzel (sajnos egyre többen), de ettől még gond bizony, és cseppet sem természetes. Ez így nem élet, csak vegetáció. Elszaladnak feletted az évek és egyre megkeseredettebb leszel. Erre nem magyarázat a nehéz gazdasági helyzet, csak legfeljebb kifogás. Hogy ilyenné lettél az nemcsak a te hibád, de csak te tehetsz ellene. Van akinek megadatik az egészséges önbizalom (belenevelték, pontosabban nem ölték ki belőle), másnak meg kell dolgozni érte.

Mindenki tehetséges, vagy legalábbis ügyes valamiben, te is. Olyan nincs, hogy semmi nem érdekel, ez önámítás, különben nem sütne a szavaidból a csalódottság.

Sikerélményre van szükséged, mint bárki ember fiának. ÉBRESZTŐ! AZ ELŐADÁS MÁR RÉG ELKEZDŐDŐTT, ÉS TE VAGY BENNE A FŐSZEREPLŐ! LEGYÉL TE A RENDEZŐ IS!

2011. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy érzek. Nem ér semmi öröm, semmi nem sikerül az életemben.


Az jár a fejemben, hogy annyi ilyent olvasok itt, lehet tényleg kellene szervezni valami klubbot. Legalább lenne kivel beszélgetni. Az egséségesek nem kiváncsiak ránk, nem tudják mi a frász van velünk. Mi meg megértenénk egymást.


Ti nem gondoltatok erre, hogy jó lenne?

2011. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tejbegrízeskenyér! Annyira szeretem a hozzászólásaid! :)
2011. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.legalább tudom hogy nem vagyok egyedül^^ Tejbegrízeskenyér-> hmm nem ettem még, finom?:o
2011. dec. 30. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Negyedik, a hozzászólásaim is szeretnek téged.
2011. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok.


sokan azt hiszik talpraesett, határozott lány vagyok, meg azt hiszik, mert mondhatni egész jól nézek ki (ezt mondták rólam, nem magamat fényezem), hogy nekem tökéletes életem van. Hát nincs. Annyi problémám van, hogy most már semmihez nincs erőm szinte...

2012. jan. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok ezzel van hangom értek a zenéléshez rajzoláshoz festéshez (mondják rengetegen) jol nézek ki (ezt is mondja mindneki kb) de egyáltalán nincs önbizalmam valamibe belekezdek és félbehagyom nem értek semmihez lassan 21 vagyok még munkám sincs itthon élek anyám nyakán ugy érzem egyre elveszetteb vagyok és magányos vagyok nincs kb senkim barátnőmön kivül egész nap itthon ülök és gépezek és sztem ez gond és az is igaz h csak magad változtathatsz rajta sajnos de én sem tudok szóval jó lenne ha nem lenne minden ilyen bonyolult és nem kéne küzdeni mindenért stb.. 20/f
2013. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!