Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van ötlete, hogyan...

Valakinek van ötlete, hogyan fogyhatnék mozgás nélkül? (lent)

Figyelt kérdés

Betegség miatt nem tudok sportolni. Korábban szálkás voltam, de elkezdtem "puhulni" a mozgáshiány miatt. Nem nagyon szeretnék koplalni hiszen csak néhány kilóról lenne szó.

Tudnátok segíteni?


2013. febr. 20. 18:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom a bategség nevét az orvosok pedig vagy azt hiszik hogy csak hisztizek (több mint 2 éve...) vagy simán nem tudják ezért kezelést sem kapok. Magnézizmoz szedek hogy lábra tudja állni és ne görcsöljön be mindenem, apró mozudlatoktól.
2013. febr. 21. 20:18
 12/16 dieta ***** válasza:
A jelenlegi életmódoddal is lehet fogyni .Ha csak egy zsemlének megfelelő menyiséggel kevesebbet eszel naponta az 15dkg fogyás hetente.Ha csökken a testsúly azzal együtt csökken a szervezet energia igénye,ezért ameddig fogy ni szeretnél hetente 15 kcal al rendszeresen csökkenteni kel a napi kalória menyiségét.
2013. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, köszönöm!
2013. febr. 21. 21:37
 14/16 anonim ***** válasza:

A fogyással nincs is baj, ahhoz én is írtam.. mozgás nélkül is lehet fogyni.


HKO orvos vizsgált már ki? A mi orvoslásunk elég gyakran mond csődöt. Vagy ajánl egy gyógyszert ami szintén csőd.

2013. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Természetgyógyásznál voltam eddig, most étrendekkel próbálkozunk és talpmasszázzsal. Eddig nem sok változott.

Az orvosok reakciója valóban szánalomra méltó, volt hogy ki is nevettek, nem egyszer.

2013. febr. 22. 00:22
 16/16 anonim ***** válasza:

A természetgyógyászat nem az a szakma, amit valaha is hitelesnek tudnék elképzelni.. Fantasztikus eredményeket lehet 1-1 esetben elérni a szervezetünk saját, öngyógyító képességének aktiválásával ('placebo hatás'), de erre alapból is képesek vagyunk, ebben valójában nincs sok újdonság, nem egy igazi segítség.


Aminek tudományos háttere van, az a nyugati gyógyszer alapú orvoslás (bár ismerjük az igen komoly korlátait és hibáit, csak a diagnosztika részét pártolom de ez nálad már csődöt mondott) a másik pedig a hagyományos kínai gyógyászat, ami sokkal régebbi, személy szerint fejlettebbnek találom.


De mi itt nyugaton attól még hogy az orvostudományunk kissé erőltetett, még nem vagyunk idétlenebbek a keletieknél, minket is érdekel az egészségünk és mi is fejlődünk minden téren.. rájöttek ám, hogy például a mi szénhidrát, glutén és tejfehérjékben dús táplálkozásunk, növényi olaj fogyasztásunk iszonyatosan gyulladásfokozó. A testünk saját magát cincálja szét, ma már a legtöbb emberek életminőségét csökkentő, életeket megrövidítő krónikus betegségről felismerték, hogy gyulladásos természetűek. Az érrendszer 'elmeszesedése', ízületi gyulladások, autoimmun gyulladásos betegségek.. Az a móka, hogy ezzel a legtöbb orvos nincs tisztában, még a természetgyógyász sem sem mondja hogy próbálj gluténmentesen táplálkozni egy ideig.


Ez az amit kockázatok nélkül magad is kipróbálhatsz, illetve 'alternatív' gyógyászatban.. én az alternatív dolgokat mint írtam nem találom hitelesnek. A természetgyógyászat: alternatív. A keleti gyógyászat viszont 1. számú, és semminek sem az alternatívája.

2013. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!