Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 2-3-4 kg-t...

Hogyan fogyhatnék 2-3-4 kg-t mozgás nélkül? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nekem lételemem a mozgás, táncolok, futok rendszeresen, tehát ha lenne rá módom, természetesen mozognék, de mostanában volt két műtétem is egymás után, így a mozgás kizárva. Mivel jó sok ideig voltam kórházban, ezért nem vagyok éppen elhízott, de egy picit szeretnék fogyni, mert tetszettem magamnak vékonyabban... 49 kg vagyok (ehhez 164 cm), tudom, kevésnek hangzik, de a tükör azért nem egészen ezt mutatja :) Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 19. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Fosással, hányással...
2009. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egy valóban értelmes komment volt. Nem szándékozom megölni magamat.
2009. dec. 19. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy haldokló baráttal...minden este itt izgulok, ha nem veszi fel a telefont már 7 kilót fogytam...
2009. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem azért mozgás nélkül nem lehet egészségesen fogyni, hiszen az egésznek a lényege az, h több kalóriát égetsz el, mint veszel föl

szóval csak úgy oldható ez meg, hogy kevesebbet eszel, mint amennyi szükséges lenne egy naphoz, ez így meg nem igazán lenne jó

de ha változtatsz az étkezési szokásaidon, talán egy-két kiló így is lemehet, viszonylag egészségesen

reggelire magvar/korpás/teljes kiörlésű kifli/zsömle/kenyér + sonka, sovány sajt esetleg + zöldség + joghurt

ebédre is mindenképpen egészséges dolgokat egyél, gondolok itt halra, párolt zöldségekre, csirkehúsra

vacsira ne egyél sokat, max. egy joghurt, kefir, vmi gyümi

nasikat mellőzd, igyál sok vizet, facsart gyümölcsleveket

hát kb ennyi, nem tudom mire lesz elég, de ha van rajtad felesleg, így biztosan lemegy az az egy, maximum két kiló, ami akadhat talán rajtad :D

2009. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kerülni a zsíros, szénhidrátos kajákat. Csak annyit eszel amennyi jól esik. Nem laksz jól. Inkább fehérje dús kajákat eszel, pl.hal. Minimum 2liter folyadék. Este pedig nem eszel már nagyon. Süti, csoki persze kizárva.
2009. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szopogass jégkockát. kb 335KJ energiát "égetsz" el kilójánként(ha felolvasztod).
2009. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat. Lehet, hogy inkább mégis megvárom, hogy mozoghassak, és elkezdek valamilyen tornát még az egyéb mozgásformák mellett, mert löttyedt sem akarok lenni. :) Szép estét!
2009. dec. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!