Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van ötlete, hogyan...

Valakinek van ötlete, hogyan fogyhatnék mozgás nélkül? (lent)

Figyelt kérdés

Betegség miatt nem tudok sportolni. Korábban szálkás voltam, de elkezdtem "puhulni" a mozgáshiány miatt. Nem nagyon szeretnék koplalni hiszen csak néhány kilóról lenne szó.

Tudnátok segíteni?


2013. febr. 20. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miley fajta betegség? lány vagy? ajánlom tracy anderson mat workout dvd-jét, nem megerőltető, de hatásos :)
2013. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szénhidrátszegény, tejmentes táplálkozással fogyni fogsz.


De hosszú távon mindenképpen edzened kell (Taichi, Jóga, Callanetics, erősítés..) mert ha ezt kihagyod, akkor leszel csak igazán beteg. Persze csak idővel..

2013. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jógáztam, úsztam, erősítettem egyiket sem bírják az izületeim. megnézem egy videót tracy anderson edzéséről de sajnos már az első 5 másodperc igen nagy fájdalmakat okozna.

köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 20. 22:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Na erre is ki kell majd találni valamit
2013. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a gerinctornát elkezdheted és a fegyencedzés első lépései is ízületbarátok,viszont átmozgatnak.
2013. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Fegyenctornát nem tudok végezni, a fekvőtámasztól, húzóckodástól stb. szétmegy a vállam, könyököm, csuklóm. A guggolástól a térdem, csípőm, igazából nem is nagyon tudnék leguggolni. A gerinctorna egyes elemeit meg fogom próbálni, de igazából hs egy kicsit többet gyalogolok is komoly fájdalmaim lesznek.

Köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 21. 09:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Sétálni tudsz?

Sokkal hatásosabb tud lenni egy magasabb pulzuson tartott gyors tempójú séta, mint bármilyen ugri-bugri.

2013. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam el az utolsó kommented, vak vagyok.
2013. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged? Milyen kezeléseket használtak rá?
2013. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem nézd át jobban a fegyencedzést,mert az első lépéseknél nincsen semmiféle fekvőtámasz,vagy húzódzkodás.

faltámaszos fekvő van,ami igazán nem megerőltető semmilyen szinten.

az ízületeket mozgatja meg kicsit.

2013. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!