Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 55-ről 45-re június elejéig...

55-ről 45-re június elejéig reális cél?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem sikerülhet, ha kitartó vagy
2013. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Illetve azt nem értem, hogy 1 éve derült ki, hogy PCO-m van, mondjuk a doki sokat nem mondott, sőt semmit, de utánanéztem és kvázi ilyen "PCO-diétát" tartok. egy évvel ezelőtt 60 kg voltam, most vagyok 55. Tehát 1 év alatt 5 kg-ot fogytam "fogyókúrával". Csak azt nem értem, hogy miért csak ennyit?
2013. febr. 10. 14:26
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajtad sok felesleg, akkor sokkal lassabb a súlyvesztés üteme. Teljesen egészségeseknél is.


Milyen magas vagy?


Ettől (is) függ, hogy reális, vagy sem a 45-ös cél júniusra.

2013. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért itt figyelembe kell venni a testmagasságot is, valamint a leadott súly összetételét- zsír vagy izom.
2013. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Körülbelül 158 cm magas vagyok, szóval lenne még mit lefogyni. Egy olyan 45 kg-mal tök jól nézhetnék ki.


Csak az a fura, hogy 1 éve lassan ilyen dolgokat eszem: Kizártam az étkezésemből a kenyeret, a gabonaféléket, péksüti és társai.(mondjuk régebben is max heti kétszer ettem reggelire egy szelet kenyeret, vagy ritkán egy kakaóscsigát, de már nem eszem ezeket) cukros dolgokat nem volt nehéz elhagyni, mert előtte sem voltam nassolós, persze oké, nem hazudok havonta egyszer-kétszer megeszem egy túró rudit, de ennyi a havi édességem, semmi csoki, keksz, chips, semmi üdítő, nem is hiányoznak.


Majdnem paleózok, rengeteg zöldséget eszem, mindenfélét, pároltan, levesbe, főzeléknek, salátákat, ezekhez, bár csirkemellre nem telik heti szinten, de sertéshúst szoktam enni, májat, tojást, gyümölcsöket.

A gyümölcsjoghurtokról leszoktam, de van hogy a salátához natur joghurtból készítek öntetet, meg heti 1-2-szer ha megkívánom, akkor iszom 1-2 dl tejet, tehát annyira végülis nem vagyok szigorú magammal, de szerintem elég fogyókúrásan" eszem annak ellenére, hogy nem számolom soha pontosan na most éppen hány kalória volt ez egy napra, de kb-re olyan 1000-2000 között eszem, hol több, hol kevesebb.

2013. febr. 10. 17:16
 6/16 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy 22 éves lány vagyok, ha ez számít valamit.


Illetve akkor legyen teljes a kép, sportolni rendszeresen az elmúlt évben nem sportoltam, de ettől függetlenül mindenhova gyalog megyek, napi 1-2 órát tuti sétálok gyors tempóban, illetve szoktam itthon tornázni csak úgy magamtól.

2013. febr. 10. 17:19
 7/16 anonim ***** válasza:

Végre valaki részletesen és információ dúsan is tud írni :)


Nos, az étrend nem tűnik problémásnak, viszont nem írtál semmit a mozgásról. Ha nincs rendszeres mozgás, akkor amiatt is lehet, hogy nem fogysz annyira. Hogy állsz vele ?

2013. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ok, a mozgással kapcsolatos hozzászólásodat nem olvastam. Nos mégis csak azt mondhatom, hogy a mozgás lehet a gond, ugyanis az étrenddel nincs gond.

Esetleg érdemes lenne pajzsmirigy vizsgálatot végezni.


Viszont az sem kizárt, hogy van egy alsó súlyhatárod, amely alá nemigen tudsz menni.

2013. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Miközben írtad a választ/kérdést, már írtam a mozgást, csak nem láthattad.:)


Mondjuk bevezethetném a rendszeres sportolást, bár a konditermeket annyira nem csípem, de futni, biciklizni nagyon szeretek, lehet ezt rendszeresítenem kellene főleg, hogy jön a jó idő is.


Köszönöm egyébként a válaszokat!

2013. febr. 10. 17:23
 10/16 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy a PCO lehet-e az oka esetleg, hogy itt "megállt a tudomány"?


Inzulinrezisztenciám még nincsen, cukrom okés, pajzsmirigyemmel nincs gond, 2 hóapja voltam teljes laboron.

2013. febr. 10. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!