Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor melyik a realis...

Most akkor melyik a realis sulyom?

Figyelt kérdés
Reggel raaltam a merlegre es 63 kg-ot mutatot, ezelott kb 10 perccel megint raalltam a merlegre(tobbszor is), hol 63at mutat, hol 63,5-ot mutat, hol 64et mutat.
2013. jan. 12. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
HA eszel iszol akkor többet nyomsz a mérlegen, a vizelsz vagy székelsz akkor kevesebbet, de lehet a mérleg nem pontos, de az is okozhat szórást ha egy kicsit másképpen állsz a mérlegre (nálam pont ez a helyzet).
2013. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tényleg ennyire számít fél vagy egy kiló? normális, hogy ingadozik a súlyod a bevitt kaja meg ital miatt, ahogy az előző is írta. szerintem inkább próbáld mindig ugyanolyan körülmények között mérni magad és akkor jól látszik a fogyás. pl ha este leméred magad, akkor ha másnap reggelre egy kilóval kevesebbet mutat, attól te még nem fogytál egy kilót egy este alatt, remélem ez világos.


pl. mérd magad mindig reggel, üres gyomorral, nagy wc után :) akkor lesz a legkisebb, de ne naponta mérd, mert úgy nincs változás, csak stresszeled magad. hetente inkább vagy kéthetente. emellé centizheted is magad, és jó érzés, ha te nem hiszel a tükörnek, hogy kevesebb lettél, a cm mégis mutatja, h de bizony :) ezt is inkább 2-3 hetente érdemes csak, és ha lány vagy, akkor ne menzesz előtt/alatt.

2013. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!