Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hete stagnál a súlyom, ez...

Egy hete stagnál a súlyom, ez normális?

Figyelt kérdés

November 19.-én kezdtem az életmódváltást, most ugye már 7 hete. Eddig lement 8kg, de kb. egy hete nem fogytam egy dkg-ot sem. Lehet ez attól, hogy megjott a menstruációm? Tudtok tanácsot adni, hogy esetleg mit csinálok rosszul?

Reggelire általában abonettet eszem, vagy tk. kiflit, pulykasonkával. Ebédre, amit főzök, de általában csak 15-20-25 dkg-ot. Napközben eszem még egy joghurtot, vagy gyümölcsöt. Vacsira pedig általában csak sonkát, tojást, zöldséget szoktam. Szerintetek ez így jó? Minden napra van valami, amit mozgok. Heti 2x járok lovagolni 1-1,5 órát. A többi napon vagy szobabiciklizek 40percet + 20 perc torna, vagy sétálok 1,5-2 órát. 23L 170/80kg



2013. jan. 11. 06:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy május-júniusig szeretnék még 10kg-ot fogyni és nyár végére pedig még 5-öt. Szerintetek így menni fog, vagy csináljam máshogy? :)
2013. jan. 11. 06:46
 2/6 anonim ***** válasza:

most azért állt meg a súlycsökkenés,mert egyensúlyban vagy,

magyarul : az általad bevitt kalória az pontosan elég a szervezetednek,

egy példa : bevitt 1800-leadott 1800,

nem sok,hogy hízni tudjon,

és nem kevés,hogy fogynia kelljen,

ezen úgy tudsz változtatni,ha vagy kevesebbet viszel be neki,vagy több leadására kényszeríted,pl sportolással,

2013. jan. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, bár számolom a kalóriákat a kaloriabazis.hu weboldalon. Tudom, hogy sok érték nem pontos, de azért kb. ad egy képet, hogy mennyit is eszem. Nekem most 1140 kcalt lehet ennem a kaloriabàzis szerint és nem szoktam túllépni! De akkor igyekszem még ennél is többet, vagy intenzívebben sportolni!
2013. jan. 11. 06:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is stagnálok, nekem most azt ajánlották fogyi klubban, hogy újítsak be valami másmilyen mozgást a megszokott mellé, nekik az segített.

Kitartást!

2013. jan. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi és neked is kitartást! :)
2013. jan. 11. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:
iktass be egy "csalónapot", az segíteni szokott.
2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!