Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a reális kitűzött cél?

Mi a reális kitűzött cél?

Figyelt kérdés
21 éves 160 cm magas lány, 74 kg vagyok. Mennyi az, amennyire le kellene fogynom, hogy normálisan nézzek ki? Hány kg legyen a cél?
2012. okt. 29. 16:55
 1/3 CsontosLizzy ***** válasza:
100%

Elméletileg a magasságodhoz képest 52 kg lenne az ideális. Szélsőértékek: 47-57 kg

Gyakorlatilag addig fogyj, amíg jól nem érzed magad a bőrödben. Reális kereteken belül persze.

De én azt ajánlom, több célod legyen. Szóval először legyen a célod a 70 kg alá fogyás, aztán pl. a 65 kg és így tovább. Nekem így könnyebb, mert ha elérem ezeket a kis célokat mindig sikerélményem van.

2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 20 kiló lemehet.

54 már jó lenne.

Csak ne koplalva :)

2012. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is az vált be, hogy kisebb célokat tűzök ki.

Ha kitűzöl egyből 20 kilót, és mégcsak 4 ment le, akkor még mindik olyan távolinak tűnik, szenvedsz már egy hónapja, és alig észrevehető az eredmény.

DE!Ha az első cél hogy elérd a 70-et, akkor teljesítetted, és boldog leszel, és erőt kapsz:)

Én ugyanígy vagyok, 72-73 kilóval kezdtem, most vagyok 66.Első célom, hogy lemenjek 70 alá, sikerült, boldog voltam.A második célom a 65, és már csak 1 kg válasz el, ezért küzdök, mint állat, mert hamar meglesz az az 1 kiló.

Én is többször nekikezdtem már a diétának, de soha eszembe se jutott ez az apró trükk.

Most már ráérek lefogyni, megállapodtam, család van, nem sietek sehova, így szépen lassan haladok, és az apró célok megkönnyítik a helyzetet.

2012. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!