Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reális ez a kalóriamennyiség...

Reális ez a kalóriamennyiség vagy túlszámoltam magam?

Figyelt kérdés

Reggel ettem 2 db CBA-s croissant (szóval nem pékségből, hanem előre csomagolt, de kb. a pennys meg az ilyenek ugyanolyanok, 1 db 60 grammos)

Plusz egy perecet, ez pékségből volt, olyan fehérlisztből készült, sajttal a tetején szóval nem az a pici sós ropogtatnivaló.


A 2 db croissant én 320-340-nek számolom (1 db szerintem 160-170 nem volt ráírva) a perec meg kb. 260 lehet nem? szóval így reggel 600 kcalt ettem volna meg ez lehetséges?


2012. júl. 31. 11:29
 1/4 A kérdező kommentje:
ui.: nem csinálok ilyet de lement 5 kg és annyira örültem, meg megkívántam rég ettem ilyesmit. A továbbiakban fogok enni: almát (már ettem is, de délután is fogok) csirkehusit, paradicsomot, uborkasalit mindenféle öntet nélkül, meg lehet még paprikát is vágok bele.
2012. júl. 31. 11:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig "hasraütés-szerűen" tippelek valamit a kalóriákra, mivel bolti dolgokat meg kifőzdében eszem nagyrészt, szóval se a súlyát, se a tartalmát nem igazán tudom...


Ha itt is tippelni kell, akkor azt mondom, hogy nagyrészt igazad lehet, de persze erre sosem lehet mérget venni.

Nagyságrendre viszont igen, szerintem is annyit ettél.


Én pl., ha reggelire megeszem egy májkrémes sajtoskiflit, akkor azt szoktam mondani, hogy ez olyan 200-250 kcal.

A kisadag kínai ebédemet 700-nak szoktam számolni, ha nagy ritkán nagyadagot eszem, azt olyan 900-nak.


Mindegy amúgy, hogy igaz-e, mert ezt így a saját számaim szerint betartom, és fogytam, szóval ez működött.

Próbáld meg hasonlóan, tehát vedd ezt mondjuk 600-nak, és akkor ahhoz képest csináld tovább a napodat.

2012. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet, de súlytartón nem gáz ha becsúszik néha ilyen nap ha épp megkívánod. Az meg hogy reggel etted, ennél jobban nem is időzíthetted volna, ugyanis ezt még bőven ledolgozod a mai nap folyamán ;)


ui: remélem jól esett, nekem még odébb van hogy ilyenekkel jutalmazhassam magam :D xD


21L

2012. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. júl. 31. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!