Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok?

Mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

most 160 cm és 67 kiló vagyok.

eddig csak heti 3x tesiztem a suliban és most eldöntöttem, hogy fogyni szeretnék.

ha minden nap 150-200 hasprést csinálok, akkor mennyit fogyhatok? és ez mennyi idő alatt fog meglátszani rajtam?

(amúgy reggelire győri édes jóreggeltet eszek, ebédre azt amit anya csinál, utána süti, estére (6 óra előtt) egy szendvics)

14/L



2013. jan. 22. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyi idő alatt nem fog meglátszani rajtad és semennyit nem fogsz tőle fogyni. 6 után nem evés... úristen XD
2013. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak ?
2013. jan. 22. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi cukros ,semmi szénhidrát semmi zsir tehát vaj se ehelyett alma ananász narancs répa uborka káposzta saláta hal csirke.Amit anyád föz tuti nem ilyesmi ugyhogy kérd meg hogy ezeket adja.
2013. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyit fogyhatok? - amennyi jó a testednek. Normális étkezéssel nincs elhízás vagy túlfogyás.


ha minden nap 150-200 hasprést csinálok, akkor mennyit fogyhatok? és ez mennyi idő alatt fog meglátszani rajtam?

(amúgy reggelire győri édes jóreggeltet eszek, ebédre azt amit anya csinál, utána süti, estére (6 óra előtt) egy szendvics)


Na most ez az a rész, aminek semmi értelme sincs.


A hasprés egy jó dolog. Mikor edzed a hátad, lábad, karod?

Mozgástól nem fogysz, és szép lassan, hónapok alatt látszani fog az izomzatodon az edzés, ha nem takarja sok zsír.


Az étkezésed alapján nem fogsz fogyni. A győriédes, a süti és a szokásos anyufőztje, a szendvics tipikusan az elhízáshoz vezető ételek.


A zöldségek, húsok, gyümölcsök ezekkel szemben értékes, tápláló ételek amikkel fogynál. Gabonákat (szendvics, győri édes, ezek édességek, a kenyér alapja a keményítő, ami lényegében cukor..) éhezéskor fogyasztott táplálékok. Egy éhező nem foglalkozik a hízásával, kinézetével, ha úgy eszel mint ők, akkor fölösleges fogyással kapcsolatban kérdezni :)


Ha viszont emberhez méltóan eszel, zöldségeket, húsokat, gyümölcsöket, rögtön más lenne a helyzet!

2013. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kis kalapács a zsírfóbia oltárára, csak mert olyan jó:


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak, nem a hasprésen múlik hanem azon, hogy mit eszel. ne egyél győri édest (gabona, sok szénhidrát, cukor, glutén..), sütit, és a szendvicsből csak a kaját edd meg, ha fehérkenyérből vagy akármilyen gabonából készül a kenyér része azt ne!
2013. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért nem beszélsz anyukáddal, hogy szeretnél fogyni és főzzön egy kicsit lightosabban.

Én ezt nem is érthetem, mert nekem korán meg halt az édesanyám, de rengeteg fogyókúrás könyv és füzet maradt hátra, ami bizonyítja, hogy bizony ő is diétázott.

Gondolom anyukádnak sem ismeretlenek ezek a dolgok. Szerintem első körben vele beszélj, mert az étrend nagyon fontos, ha leakarod adni a felesleget.

2013. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az átlag magyar szülők táplálkozásban képzettek, csak a táplálkozási tanácsadók, dietetikusok többsége ír butaságokat, kötve hiszem hogy a laikus ember hozzájuk képest jól informált.


(Nem, de komolyan: itthon még azok is tévúton járnak, akiknek ez a szakmája. Mit csinálna akkor egy családanya? Kevesebb zsírral főz? Fogalmuk sincs szegényeknek a témáról, és ez már egy ideje látszik, és súlyos ára van).

2013. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!