Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 80 nap alatt így mennyit...

80 nap alatt így mennyit fogyhatok? 160cm és 69kg vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma elhatároztam,hogy le szeretnék dobni pár kg-t,és holnap szeretném elkezdeni a fogyókúrát , vagyis 2013.jan.23.-án. Ezért szeretném a segítségeteket kérni. Úgy gondoltam,hogy 8:00-15:00 között eszem. Ez alatt azt értem, hogy tízóraizom és ebédelek. Reggelizni nincs időm :( , ezért oldom meg tízóraizással. Tízóraira általában szendvicset szoktam enni, ebédre pedig amit főz anyukám. Természetesen kerülném a tésztaféléket, az édességeket, és természetesen a kenyeret is. 100%-osna úgy sem tudnám mellőzni, de kevesebbet ennék belőle,( és inkább most már átállok a barna kenyérre).Nem arra gondoltam hogy 2-szer eszem egy nap és fullig zabálom magam , hanem mértékkel(ezt csak azért írtam hogy mielőtt bele kötne valaki, azért lássa a szándékot). Mozgás szempontjából pedig,: Heti 5 tesióra(45perc),heti 2 fociedzés(60-90perc),és napi 60 perc Béres Alexandra-zsírégető gimnasztika,valamint napi 20-40 perc séta(az időjárástól függ. Ennyi tornát terveztem de ha esetleg valaki valami jó tanácsot tud,vagy hasonló cipőben jár, azt nagyon szépen megkérném hogy írja le.Még egy hozzáfűzés,az idő az mellékes, mert úgy sem ennyi idő alatt szeretnék lefogyni, csak kb. addigra menny kg lennék,(azért írtam oda).
2013. jan. 22. 15:24
 1/4 Adam9211 ***** válasza:

Szia!


"8:00-15:00 között eszem" ezt most verd ki a fejedből!


Ha diétázol 2-3 óránként kell enned keveseket...


Pl. 6:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, és lefekvés előtt is!


1 étkezéssel próbálj meg 250-300 kalóriát bevinni fehérjéből (sovány húsok) + összetett szénhidrátból (zabpehely, barna rizs, Abonett kenyér, Teljes kiőrlésű kenyerek, pufirizs...)


1 kis segítség a kalóriák számolgatásához: [link]

2013. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adam9211 ***** válasza:
Az még megjegyzem, hogy lefekvés előtt már ne egyél szénhidrátot, csak lassan felszívódó fehérjét, ilyen pl a sovány túró!
2013. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsod! Jó akkor 3óránként ezsem keveseket vagyis kb napi 5-szöri evés. Köszii a linket,ezzel sokat segítettél :)
2013. jan. 23. 16:43
 4/4 Adam9211 ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem! :)
2013. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!